Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

NH La Laguna
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstarstarstar

Wyspa Teneryfa


H

San Antonio 55-57

38202 San Cristóbal de La Laguna

Współrzędne GPS

28.48792 N,-16.32361 W
28°29.275' N,16°19.417' W

W pobliżu

Hotel jest przeznaczony dla gości o wysokich wymaganiach i jako taki ma przyznane 4 gwiazdki. Ten hotel oferuje całodobową możliwość korzystania z internetu. Zespół recepcji jest do dyspozycji gości przez całą dobę i oferuje także usługę telefonicznego budzenia. Do udogodnień hotelu należy parking i winda. Przyjemny zakres temperatur w pokoju hotelowym zapewnia klimatyzacja.

W wolnym czasie możesz do woli korzystać z basenu lub sali fitness. Odpręż się w hotelowej saunie i solarium. Hotelowa restauracja oferuje wyborne dania.

Wyposażenie hotelu:

pralnia, sauna, solarium, internet, salon, winda, parking, sejf, klimatyzacja, recepcja 24h, faks, basen, restauracja, dla niepalących, budzenie.

Wyposażenie pokoi:

telefon.

Gastronomia:

restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

siłownia, solarium, basen, sauna.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.