Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Las Adelfas
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestar

Wyspa Teneryfa


H

Calle Los Cardones

38639 Guincho

Współrzędne GPS

28.03172 N,-16.61008 W
28°1.903' N,16°36.605' W

W pobliżu

Hotel oferuje Państwu możliwość odstawienia samochodu wynajętego w hotelu na własny hotelowy parking. Przyjaźni pracownicy recepcji są przez całą dobę do dyspozycji gości.

Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. W pokoju mają Państwo do dyspozycji telewizję kablową i telefon.

Jeśli życzysz sobie pokoju dla niepalących i/lub łóżeczka dla dziecka, prosimy podać nam tę informację przy rezerwacji. W odkrytym basenie hotelu możesz się wykazać - wystaw swoją wytrwałość na próbę i zadbaj o dobrą kondycję! Czas pracy recepcji:Codziennie: od 09:00 do 23:00.

Wyposażenie hotelu:

usługa prania, recepcja 24h, wypożyczalnia samochodów, parking.

Wyposażenie pokoi:

biurko, prysznic, łazienka, TV, telefon, pokój dla niepalących, TV kablowa, dostępne łóżeczko dla dziecka, wanna, balkon.

Gastronomia:

catering na spotkania na zewnątrz.

Rozrywka i czas wolny:

basen na zewnątrz hotelu.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.