Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Hotel Tejuma
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstar

Wyspa Teneryfa


H

Calle Pérez Zamora, 51

38400 Puerto de la Cruz

Współrzędne GPS

28.41339 N,-16.5511 W
28°24.803' N,16°33.066' W

W pobliżu

Posiadłość hotelowa ma 2 gwiazdki i łącznie oferuje 20 pokoi gościnnych. Informacje odnośnie hotelowego wynajmu samochodu otrzymacie Państwo od uprzejmego personelu hotelu. Podczas Twojego pobytu przedmioty wartościowe zostaną przechowane w sejfie w recepcji. Podczas Państwa pobytu w hotelu możecie Państwo skorzystać z room service i usługi budzenia. Połączenie z Internetem jest możliwe przez złącze w pokoju lub przez WLAN w ogólnie dostępnej części hotelu. W pokoju masz do dyspozycji telewizor i telefon.

Czy chcesz zarezerwować pokój dla niepalących? Wyjeżdżasz z rodziną i potrzebujesz łóżeczka dla dziecka? Chętnie spełnimy Twoje życzenia - dlatego poinformuj nas o nich przy rezerwowaniu pokoju.

Każdy pokój dysponuje łazienką, niektóre mają także balkon - prosimy zgłoś takie życzenie przy rezerwowaniu swego pokoju. W hotelowym solarium nawet przy złej pogodzie możesz poprawić opaleniznę.

Wyposażenie hotelu:

budzenie, sejf na recepcji, internet bezprzewodowy, room service, winda, wypożyczalnia samochodów.

Wyposażenie pokoi:

zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, TV, internet, telefon, pokój dla niepalących, łazienka, dostępne łóżeczko dla dziecka, wanna, balkon.

Gastronomia:

catering na spotkania na zewnątrz.

Rozrywka i czas wolny:

solarium, nurkowanie.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.