Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Hotel Nopal
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstarstar

Wyspa Teneryfa


H

Calle San Juan 17

38400 Puerto de la Cruz

Współrzędne GPS

28.41587 N,-16.54941 W
28°24.952' N,16°32.965' W

W pobliżu

Trzygwiazdkowy hotel dysponuje łącznie 68 pokojami. Pokoje są oczywiście wyposażone w telewizor i telefon. Wszystkie pokoje hotelu dysponują łazienką, niektóre również posiadają balkon.

Dla niepalących przeznaczone są oddzielne pokoje. Pokój jest wyposażony w minibar z chłodnymi napojami. W pokojach jest dostępna płatna telewizja. Zadbaj o swoją dobrą kondycję - przy ładnej pogodzie możesz ochłodzić się w odkrytym basenie w hotelu!

Na krótsze i dłuższe wycieczki hotel wypożycza rowery, na których można zwiedzać okolicę. Pozwól sobie na chwilę relaksu i skorzystaj z solarium. W ciepłe wieczory można spożywać kolacje na hotelowym tarasie.

Wieczorem można wyciszyć się w hotelowym barze przy rozmowie z innymi gośćmi.

Wyposażenie hotelu:

usługi biurowe, winda.

Wyposażenie pokoi:

biurko, prysznic, łazienka, TV, telefon, płatna TV, pokój dla niepalących, minibar, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, balkon.

Gastronomia:

restauracja, menu wegetariańskie, bar, catering na spotkania na zewnątrz.

Rozrywka i czas wolny:

solarium, basen na zewnątrz hotelu, wypożyczalnia rowerów.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.