Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Teneryfa >> Hotel Globales Acuario

Hotel Globales Acuario
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstar

Wyspa Teneryfa


H

Parque De Las Flores, 35

38400 Puerto de la Cruz

Współrzędne GPS

28.40445 N,-16.55191 W
28°24.267' N,16°33.115' W

W pobliżu

Ten 2-gwiazdkowy hotel przyjmuje swoich gości łącznie w 105 pokojach. Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. Hotel oferuje także pokoje dla niepalących (prosimy przy Państwa rezerwacji zasygnalizować życzenie takiego pokoju).

W pokojach jest telewizor i telefon. Jest także sejf. W odkrytym basenie hotelu możesz się wykazać - wystaw swoją wytrwałość na próbę i zadbaj o dobrą kondycję!

W hotelu znajduje się solarium, które w każdej chwili jest do dyspozycji gości hotelowych. Skorzystaj z bogatej oferty hotelowej restauracji, a potem zatrzymaj się w barze na drinka.

Wyposażenie hotelu:

winda.

Wyposażenie pokoi:

radio, łazienka, TV, telefon, pokój dla niepalących, prysznic, sejf, balkon.

Gastronomia:

bar, restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

solarium, basen na zewnątrz hotelu.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.