Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Teneryfa >> The Ritz-Carlton Abama Golf & Spa Resort

The Ritz-Carlton Abama Golf & Spa Resort
Teneryfa,Wyspy Kanaryjskiestarstarstarstarstar

Wyspa Teneryfa


H

Carretera General, TF-47, km 9

38687 Guía de Isora

Współrzędne GPS

28.17071 N,-16.79972 W
28°10.243' N,16°47.983' W

W pobliżu

Ten pięciogwiazdkowy hotel zaspokoi najwyższe wymagania w zakresie komfortu i obsługi. Kort tenisowy z pewnością spełni Twoje oczekiwania - dowiedz się w recepcji!

W saunie możesz się wyłączyć. Jeśli chcesz skorzystać z pięknej pogody, polecamy wypad na hotelowy basen lub na przynależące do hotelu pole golfowe. Skorzystaj z zabiegów upiększających w hotelu.

W hotelowej restauracji możesz oczekiwać doskonałej kuchni i perfekcyjnej obsługi. Wieczorem można wyciszyć się w hotelowym barze przy rozmowie z innymi gośćmi.

Wyposażenie pokoi:

telefon.

Gastronomia:

bar, restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

spa, salon kosmetyczny, basen, butik, nurkowanie, basen na zewnątrz hotelu, sauna, ocean, golf, plaża, dyskoteka, tenis.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Teneryfy poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.