Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1493 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5970 PLN / 7 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
90-metrowy apartament z 2 sypialniami (2 łóżka pojedyncze i 1 podwójne) salonem z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym i balkonem w niedużym (75 apartamentów) i spokojnym kompleksie składającym się z niskich, białych szeregowych domków z charakterystycznymi dla Lanzarote wieżyczkami wentylacyjnymi. Obiekt dysponuje basenem z tarasem do opalania otoczonym murkami z kamienia wulkanicznego. Na miejscu znajduje się samoobsługowa pralnia. Kompleks położony jest w mieszkalnej dzielnicy ok. 1,6 km od plaży Playa Bastian w niedużej i spokojnej miejscowości letniskowej Costa Teguise. Dojście do paży chodnikiem przez miejscowość. W okolicy są supermarkety spożywcze oraz przystanek autobusowy, do barów i restauracji 500-metrowy spacer. W oddalonym o 2 km centrum dwa razy w tygodniu jarmark z produktami lokalnymi, szkoła windsurfingu i surfingu, wypożyczalnia sprzętu oraz baza nurkowa. Centralna lokalizacja miejscowości ułatwia zwiedzanie wyspy wynajętym samochodem (wszędzie dojedzie maksymalnie w ciągu godziny). Do stolicy wyspy, Arrecife, z zabytkową starówką, barami, kawiarniami i restauracjami z kanaryjską kuchnią ok. 4 km (przystanek autobusowy w pobliżu hotelu). Dojazd z lotniska z przesiadką w Arrecife (autobus nr 22, następnie 1), odległość od lotniska ok. 13 km.

Wycena biletów lotniczych bez bagażu. Bagaż za dodatkową opłatą. Planowane godziny przelotu: 7:20 - 11:20, powrót 11:55 - 17:35.
Wylot: Bratysława
Data wylotu: 2023-07-25 (wtorek)
Data powrotu: 2023-08-01 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 182.23 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 182.23 EUR

728.92 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.60)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Tabaiba­

Basen, 1,6 km od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Costa Teguise

569.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.60)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2023-02-23

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.