Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Palma

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • przelot z Teneryfy północnej na La Palmę Canaryfly
  • Hotel
3327 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

13307 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę (19:45 - 00:25) odbiór zarezerwowanego samochodu i przejazd wynajętym samochodem ok. 50 km do stolicy wyspy. Zakwaterowanie w 2 pokojach 2-osobowych w hotelu w centrum. Samochód można zaparkować na parkingu podziemnym w odległości 100 m. Następnego dnia przejazd 12 km na lotnisko północne, skąd o godz. 9:45 odlatuje samochód na La Palmę.

Po przylocie o 10:15 przejazd przejazd na zachód wyspy (ok. 46 km) i zakwaterowanie w domku wakacyjnym położonym między Tazacorte a Tijarafe. Dom dysponuje basenem i widokowym tarasem. W odległości ok. 18 km znajduje się punkt widokowy Mirador de Tajuya, z którego można oglądać sylwetkę najmłodszego wulkanu wyspy (erpupcja 2021). Sklep spożywczy w odległości ok. 700 m, w okolicy jest też oiekarnia i bar. Do miasteczku Tazacorte ze starówką z kolorowymi domkami ok. 12 km. Do plaży Charco Verde, do której dociera się drogą zbudowaną na polach lawy, ok. 12 km.

Dobra lokalizacja do samochodowych wycieczek po wyspie, mi.in. na położony na południu wulkan San Antonio, gdzie urządzono ośrodek informacyjny na temat zjawisk wulkanicznych, do salin we Fuencaliente i położonej niedaleko winnicy Bodegas de Fuencaliente, której wina zdobywają liczne nagrody na międzynarodowych konkursach. Warto zwiedzić również Obserwatorium Astronomiczne mieszczące się na najwyższym szczycie wyspy, Roque de Los Muchachos. Można zaplanować także piesze wycieczki, np. którąś z tras w Parku Narodowym Caldera de Taburiente lub spektakularną, 17-kilometrową Ruta de Los Volcanes.

Po tygodniu przejazd 36 km na wschodnie wybrzeże wyspy i zakwaterowanie w domku wakacyjnym w małej miejscowości Brana Baja. Na terenie posesji jest basen i ogród z widokiem na ocean. Mały sklep spożywczy w odległości 200 m, po większe zakupy można pojechać do oddalonej o 8 km stolicy wyspy. Znajdziemy tam doskonale zaopatrzoną halę targową, m. in. w lokalne sery, tropikalne owoce, warzywa i słodkie wypieki. Warto zwiedzić tam też starówkę z domami z typowymi kanaryjskimi balkonami. Podczas kolejnych dni plażowanie na plażach pobliskiego miasteczka letniskowego Los Cancajos, na basenach naturalnycb Charco Azul i La Fajana oraz wędrówki w rezerwacie Bosque Los Tilos. Warto zobaczyć także skupisko smoczych drzew w La Tosca. Powrót na Teneryfę 23 sierpnia samolotem o 8:45 lub 10:45.

Po przylocie odbiór wynajętego sampchodu i przejazd ok. 30 km do małego miasteczka letniskowego Puertito de Guimar, gdzie mamy zarezerwowany nocleg przed wylotem do Polski. Następnego dnia przejazd na lotnisko południowe ok. 38 km. Lot powrotny do Krakowa 13:05 - 19:20.

Wycena biletów lotniczych Kraków - Teneryfa bez bagażu. Na trasie Teneryfa - La Palma bagaż w cenie biletów.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2024-08-10 (sobota)
Data powrotu: 2024-08-24 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1553.70 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1553.70 PLN

6214.80 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

przelot z Teneryfy północnej na La Palmę Canaryfly

201.08 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Hotel Adonis Plaza­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Pokój 2-osobowy

Miejscowość: Santa Cruz de Tenerife

128.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Las Palmeras C­

Basen, widok na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: La Punta

712.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Villa Asuncion A­

Basen, widok na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
5 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Brena Baja

480.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Apartamento Puertito de Guimar Teo­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puertito de Guimar

120.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2024-02-06

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.