Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
913 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5481 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 4 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową przejazd ok. 44 km autostradą (ok. 50 min) do pierwszeo miejsca zakwaterowania. Duże mieszkanie wakacyjne z 3 sypialniami, salonem, balkonem i kuchnią z pralką i zmywarką w kompleksie mieszkalnym położonym w kameralnej dzielnicy Punta Larga na przedmieściach Candelarii na wschodnim wybrzeżu wyspy. Kompleks dysponuje basenem i usytuowany jest 200 m od otoczonej falochronami plaży z bardzo spokojną i płytką przy brzegu wodą (plaża żwirkowa). W miejscowości jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych, , piekarni, restauracji z cenami \"dla tubylców\", restauracje, dwie lodziarnie i marina. Dobra lokalizacja dla osób lubiących miejsca spokojne położone z dala od turystycznego gwaru - w okolicy nie ma dużych hoteli, jedynie mieszkania letniskowe należące do Kanaryjczyków, które są okazjonalnie wynajmowane turystom. Na placu przy centrum handlowych co sobotę organizowany niewielki targ rolniczy, gdzie można kupić lokalne owoce, warzywa, kozie sery, pieczywo i domowe wypieki prosto od wytwórców. Promenadą można przejść do Centrum Candelarii, gdzie znajduje się zabytkowa bazylika oraz posągi Guanczów, dawnych władców wyspy.

Dobra lokalizacja do zwiedzania atrakcji turystycznych wyspy -17 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife, gdzie jest zabytkowa starówka, restauracyjki z tzw. nową kuchnią kanaryjską i zaprojektowany przez lanzaroteńskiego architekta Cesara Manrique park wypoczynkowy z basenami z oceaniczną wodą, Parque Maritimo. Łatwo stąd dojechać także do miast La Laguna i La Orotava z kolonialnymi starówkami oraz do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga (28 km). Do plaży Las Teresitas uważanej za jedną z najładniejszych na Teneryfie ok. 26 km.

Po 7 dniach przejazd ok. 50 km na północne wybrzeże wyspy. Apartament 68 m2 z dwoma sypialniami, salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym i tarasem z widokiem na ocean mieści się w kameralnym hotelu (42 apartamenty) oferującym widoki na Atlantyk i wulkan El Teide, położonym w mieszkalnej dzielnicy klimatycznego kurortu Puerto de La Cruz. Hotel dysponuje basenem (bez brodzika) i tarasem do opalania, Do wulkanicznej plaży Playa Martianez i zaprojektowanego przez lanzaroteńskiego artystę kompleksu basenów z oceaniczną wodą i galerią rzeźb w plenerze ok. 1,2-kilometrowy spacer, częściowo schodami. W odległości ok. 1,5 km znajduje się malownicza starówka z kolonialnymi kamienicami, dobrymi restauracjami, skwerkami, parkami i kawiarniami, w których można posłuchać muzyki na żywo. W miejscowości jest zabytkowy park Parque Taolro, XVIII-wieczny ogród botaniczny, wodne ogrody, park z orchideami, który lubiła odwiedzać Agatha Crisie, trzy wulkaniczne plaże, oraz mały porty rybacki.

Lokalizacja jest dobrą baza wypadową dla zwiedzania zabytkowych miast północnej Teneryfy - do La Orotavy z malowniczą starówką, wspaniałymi ogrodami, najstarszą cukiernią na Wyspach Kanaryjskich ok. 7km, do La Laguny ze starówką wpisaną na listę zabytków UNESCO ok. 34 km. Do stolicy wyspy Santa Cruz z licznymi restauracyjkami gourmet, zabytkową halą targową, Muzeum Kanaryjskiego Karnawału i największą kolekcją palm w Europie, ok. 40 km. Osoby lubiące próbować autentycznej kuchni wyspiarzy koniecznie powinny odwiedzić usytuowane w dolinie Orotavy nieformalne restauracje prowadzone przy winnicach. Na największy targ rolniczy w Tacoronte ok. 24 km, do latarni morskiej na półwyspie Teno ok. 46 km, na dziką plażę Benijo ok. 66 km.

Odległość z lotniska ok. 90 km, dojazd autostradą ok. 1 h - 1,5 h w zależności od natężenia ruchu.
Wylot: We własnym zakresie
Data wylotu: 2020-08-15 (sobota)
Data powrotu: 2020-08-29 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 0.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 0.00 PLN

0.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartament Casa Leli­

Basen, pralka, zmywarka, balkon, 200 m od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Punta Larga/Candelaria

560.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel

Hotel: Apartamenty Club Tarahal­

Basen, balkon z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puerto de La Cruz

634.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2020-07-22

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.