Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1868 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9339 PLN / 14 dni

Cena łączna za 4 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Dom 170 m2 z 3 sypialniami, kuchnią, łazienką, tarasem, małym ogródkiem i grillem położony w kameralnym miasteczku Los Silos położonym w regionie La Isla Baja na zielonym północnym zachodzie Teneryfy. Domek wyposażony jest w krzesełko dla dzieci i pralkę. Położony jest na starówce bardzo spokojnej miejscowości o niskiej, tradycyjnej zabudowie. Mały sklepik spożywczy w odległości ok. 200 m, w spacerowej odległości kilka prostych barów z niedrogim jedzeniem i urządzona w zabytkowym budynku dawnej szkoły świetna pizzeria (czynna tylko w weekendy). Do ośrodka zdrowia Centro de Salud 160 m. Jest tam także XVI-wieczny kościół. Na skwerku miejskim ze stylową kawiarnią w każdą sobotę odbywa się mały targ rolniczy z warzywami, owocami, domowymi wypiekami i przetworami oraz rękodziełem. Większy sklep spożywczy Tu Alesa w odległości ok 3,4 km w Buenavista del Norte.

W odległości ok. 2,5 km w Puertito de Los Silos znajduje się żwirkowa plaża Charco del Arana oraz miejskie odkryte baseny (aktualnie nieczynne), promenada, którą zdobi szkielet - pomnik wieloryba, będący jednym z symboli regionu. Mżna się wybrać na spacer wzdłuż oceanu do zabytkowej budki telegraficznej, Caseta del Telegrafo. 3 km od doku w miejscowości Caleta de Interian znajduje się inna mała, nieznana turystom, żwirkowa plaża, która otoczona jest palmami. W Caleta Interian mieści się wypożyczalnia rowerów. W sąsiednim miasteczku Buenavista del Norte ma siedzibę jedna z najstarszych cukierni Teneryfy, Pasteleria Aderno. Tam zaczyna się też łatwy, widokowy szlak pieszy prowadzący od emblematycznych budowli miasta nad ocean, gdzie wiedzie wzdłuż wybrzeża do Playa de Las Arenas.

W odległości ok. 8 km znajduje się malownicze miasteczko Garachico z ładną starówką, basenami z oceaniczną wodą stworzonymi przez lawę oraz parkiem z egzotyczną roślinnością. 17 km dzieli Los Silos od najdłuższej wulkanicznej jaskini świata, Cueva del Viento (można ją zwiedzić z przewodnikiem po wcześniejszej rezerwacji). Ok. 13 km od domku położona jest miejscowość Icod de Los Vinos, w której rośnie niezwykły pomnik przyrody, Tysiącletnie Smocze Drzewo. W odległości ok. 31 km rozciąga się obszar chroniony Rambla de Castro z XVIII-wiecznymi hancjendami. Warto się wybrać także do miasta los Realejos, szczycącego się największą liczbą budynków wpisanych na Listę Dóbr Kultury Wysp Kanaryjskich. W okolicy koniecznie trzeba zajechać na położony na zachodzie Teneryfy półwysep Teno, zwłaszcza na obserwację malowniczych zachodów słońca nad wyspą La Gomera.

Dojazd do doku z lotniska południowego ok. 65 km wynajętym samochodem, ok. 1 h 10 min (godziny lotów: 11- 15:45, powrót 16:25 - 22:50). Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną, dodatkowe bagaże za opłatą.
Wylot: Warszawa Chopin
Data wylotu: 2021-08-10 (wtorek)
Data powrotu: 2021-08-24 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 998.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 998.00 PLN

4990.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: House El Olivo with Terrace­

Taras, ogródek, grill, pralka, krzesełko dla dzieci

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Los Silos

960.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.53)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-05-17

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.