Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
3836 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

7672 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Pokój 25 m2 z umeblowanym bakonem z widokiem na ocean i pakietem śniadań w 4* hotelu położonym przy nadmorskim deptaku, 100 m od oceanu, w centrum turystycznej miejscowości Puerto de La Cruz na zielonej północy wyspy. W odległości ok. 10-minutowego spaceru znajduje się starówka z kolonialnymi kamienicami, kawiarnianymi ogródkami, skwerkami z palmami i licznymi restauracjami. W pobliżu hotelu znajduje się żwirkowa plaża Playa Martianez wraz z kompleksem basenów z oceaniczną wodą zaprojektowanym przez lanzaroteńskiego architekta Cesara Manrique. W zachodniej części miejscowości położona jest otoczona tri=opikalnym ogrodem Playa Jardin.

Dobra lokalizacja do wycieczek do położonych w dolinie Orotavy licznych nieformalnych restauracji prowadzonych przy winnicach, tzw. guachinches. Do znajdującego się w El Sauzal Muzeum Wina, gdzie mieści się sala degustacyjna i dobrze zaopatrzony sklep winiarski, ok. 18 km. autobusem można dojechać w ciągu 10 minut do miasta La Orotava z kolonialną starówką. Autostradą TF-5 wygodnie dojeżdża się do Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem, Garachico z basenami stworzonymi przez lawę. do Parku Narodowego Teide ok. 40 km.

Dojazd samochodem z lotniska 1h 15 min - 1,5 h w zależności od ruchu na autostradach. Można też dojechać autobusem 343 lub 111 z przesiadką w stolicy.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2022-02-06 (niedziela)
Data powrotu: 2022-02-20 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 909.00 PLN

1818.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Catalonia Las Vegas­

100 m od oceanu, przy deptaku, 500 m od starówki, balkon z widokiem na ocean

Wyżywienie: Śniadania
14 nocy

Pokój 2-osobowy

Miejscowość: Puerto de La Cruz

1260.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.65)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2021-09-17

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.