Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • prom Naviera Armas z Teneryfy na La Gomerę 4 osoby i samochód
  • Hotel
1144 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4575 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 2 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową o 11:35 odbiór samochodu wynajętego na cały pobyt na 2 wyspach i przejazd ok. 18 km do bazy promowej w Los Cristianos, skąd odpływa prom na La Gomerę (wypłynięcie o 17:45, przypłynięcie 18:45). Przejazd ok. 48 km do małej miejscowości Alojera, gdzie mamy zarezerwowane 7 noclegów. \"Balkonem Wysp Kanaryjskich\" (33 km), do znanej z basenów naturalnych Pescante de Hermigua, pysznych słodyczy, mąki gofio i bananowych plantacji miejscowości Hermigua (37 km). Koniecznie trzeba także zwiedzić stolicę wyspy, San Sebastian de La Gomera z budynkami pamiętającymi czasy, gdy wyspę odwiedzał Krzysztof Kolumb i poplażować na plażach turystycznej miejscowości Valle Gran Rey (29 km), z której można pojechać na wycieczkę statkiem do klifowych formacji Los Organos.

Po 7 dniach przeprawa promowa na Teneryfę i przejazd do kolejnego miejsca zakwaterowania. Apartament ma 56 m2, odrębną sypialnię, salon z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, wyposażony jest w pralkę i bezpłatne WIFI. Mieści się na terenie nowego kompleksu mieszkalnego (nie jest to hotel, lecz mieszkania prywatne) dysponującego basenem, ogrodem ze sprzętem do grillowania, placem zabaw i siłownię. Lokalnizcja z dala od dużych kurortów wyspy, w górnej dzielnicy spokojnej nadmorskiej miejscowości Bajamar na północnym wschodzie, u stóp Rezerwatu Biosfery Gór Anaga. Jest tu wulkaniczna plaża, baseny naturalne, kilka małych sklepów i dwie dobre kawiarnie. Chodnikiem można przejść do sąsiedniej miejscowości Punta Hidalgo, gdzie znajduje się popularna wśród miejscowych restauracja lokalnej spółki rybackiej oraz pieszy szlak wzdłuż wybrzeża do latarni morskiej. Przez następne dni plażowanie, można się też wybrać na wytcieczkę w góry Anaga (16 km samochodem do Cruz del Carmen, gdzie rozpoczyna się kilka pieszych szlaków w Rezerwacie), na spacer starówką UNESCO i zakupy w mieście La Laguna (ok. 13 km, lokalne sklepiki na starówce i hala targowa), blisko jest też na zakupy do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife (dom towarowy El Corte Ingles i okoliczne galeria handlowe oraz hala targowa Mercado Nuestra Senora de Africa).

Dojazd na lotnisko południowe ok. 75 km.
Wylot: We własnym zakresie
Data wylotu: 2020-08-09 (niedziela)
Data powrotu: 2020-08-23 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 0.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 0.00 PLN

0.00 PLN

Cena łączna za lot

prom Naviera Armas z Teneryfy na La Gomerę 4 osoby i samochód

236.64 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: La Pimentera­

Taras z meblami ogrodowymi, widok na morze, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Al Apartament agroturystyczny ma 47 m2, 2 sypialnie, widokojera

350.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel

Hotel: Bajamar Armonia Park­

Balkon, pralka, widok na morze, basen, grill, siłownia

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Bajamar

410.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2020-07-21

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.