Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Palma

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • lot z Teneryfy Północnej na La Palmę Canaryfly
  • Hotel
3439 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

13755 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (wylot 19:45, przylot planowany 00:25) przejazd wynajętym samochodem do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife (ok. 50 min) i zakwaterowanie w 2 pokojach 2-osobowych w kameralnym hotelu w centrum miasta. Samochód można zaparkować bezpłatnie na ulicy lub na parkingu podziemnym w okolicach. Następnego dnia można zjeść śniadanie w którejś z okolicznych kawiarni, następnie dojazd 12 km samochodem na lotnisko północne, skąd odlatuje samolot na La Palmę.

Po przylocie na La Palmę (wylot 17:00 - przylot 17:30; można rozważyć podróż porannym samolotem o 9:45, jeśli nie będziecie zmęczeni po podróży) przejazd wynajętym samochodem ok. 37 km (ok. 50 min) do położonej na północnym wschodzie wyspy małej miejscowości Barlovento i zakwaterowanie w domku wakacyjnym położonym na terenie małego kompleksu dysponującego basenem. Dom ma 59 m2, 2 sypialnie, kuchnię i taras, dysponuje pralką i grillem, otoczony jest ogrodem. Do centrum miejscowości ze sklepami, kawiarniami i restauracjami ok. 15-minutowy spacer. W bliskich okolicach znajdują się dwie znane atrakcje wyspy - największe skupisko smoczych drzew, La Tosca oraz las trzeciorzędowy Los Tilos oraz najatrakcyjniejszy na wyspie basen naturalny, Charco Azul. Inne popularne kąpielisko, Piscinas de Fajana, oddalone jest o ok. 8 km.

Koniecznie trzeba odwiedzić także stolicę wyspy, Santa Cruz de La Palma z malowniczą starówką z zabytkowymi kościołami, muzeami, kamienicami z balkonami z drewna tekowego. Warto zwiedzić również Obserwatorium Astronomiczne mieszczące się na najwyższym szczycie wyspy. Można zaplanować także całodzienną wyprawę Ruta de Los Volcanes lub wybrać się na wulkan San Antonio w okolicach Fuencaliente.

Po tygodniu przejazd ok. 54 km (ok. 1,5 h na zachodnią stronę wyspy i zakwaterowanie w domu wakacyjnym 120m2 z basenem dysponującym 2 sypialniami, kuchnią, pralką i tarasem z grillem. Połżony jest w Tijarafe, w odległości 23 km od punktu widokowego Mirador te Tajuya, z którego można oglądać stożek i pola lawowe najmłodszego kanaryjskiego wulkanu (erupcja 2021). W okolicach warto zwiedzić miejscowoąść Los Llanos de Aridane z galerią murali w plenerze, kolorowe miasteczko Tazacorte, tradycyjne wioski Puntagorda i Garafia. Można wybrać się na wędrówki w Parku Narodowym Caldera de Taburiente, m.in. do Wodospadu Kolorów.

2 sierpnia przejazd wynajętym samochodem na lotnisko ok. 44 km, skąd o godz. 10:45 odlatuje samolot na Teneryfę Północną (przylot o 11:15). Następnie odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 30 km do położonej w odległości ok. 38 km autostradą od lotniska małej miejscowości Puertito de Guimar, gdzie mamy zarezerwowany nocleg przed wylotem samolotu do Krakowa (13:05 - 19:20).

Wycena biletów lotniczych Kraków - Teneryfa Południowa bez bagażu. Bagaż za dodatową opłatą. Bilety samolotowe z Teneryfy na La Palmę z bagażem w cenie.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2024-07-20 (sobota)
Data powrotu: 2024-08-03 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1588.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1588.00 PLN

6352.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

lot z Teneryfy Północnej na La Palmę Canaryfly

233.08 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Hotel Horizonte­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Pokój 2-osobowy

Miejscowość: Santa Cruz de Tenerife

120.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Las Paredes­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Barlovento

630.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Capellania­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
5 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Tijarafe

610.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Apartamento Puertito de Guimar­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puertito de Guimar

120.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2024-01-04

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.