Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • prom dla 4 osób z samochodem Los Cristianos - San Sebastian de La Gomera (Fred Olsen)
  • Hotel
1907 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

7628 PLN / 7 dni

Cena łączna za 4 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (wylot 13:05, przylot o 17:55) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 40 km do Puerto de Santiago na nocleg po przylocie. Apartament ma 2 sypialnie, kuchnię, salon i łazienkę, znajduje się na terenie kompleksu z basenem i parkingiem. Sklep spożywczy Superdino w odległości 300 m, w odległości krótkiego spaceru plaża i restauracje.

Następnego dnia przejazd ok. 29 km do bazy promowej w Los Cristianos, skąd odpływa prom na La Gomerę. Przeprawa do San Sebastian de La Gomera porannym promem 9:30 - 10:20

Po po trwającej 50 min przeprawie promowej przejazd ok. 49 km (ok. 1 h 10 min) do położonej na południowym zachodzie wyspy miejscowości Valle Gran Rey. To kameralne miasteczko letniskowe o niskiej zabudowie położone w malowniczej dolinie otoczonej uprawnymi poletkami, plantacjami bananów, palmowymi gajami i osłaniającymi od wiatru wzgórzami. Zakwaterowanie w domku z 2 sypialniami, kuchnią, łazienką, salonem oraz balkonem i umeblowanym tarasem z widokiem na ocean. Do posesji trzeba dojść schodami. Mały sklep spozywczy w odległości 50 m, do najbliższej restauracji 500 m. Do plaży La Calera 1,3 km (15 minut pieszo). W tej okolicy rozpoiczyna się promenada ze sklepami, kawiarniami i restauracjami prowadząca wzdłuż pozystałych plaż miejscowości. Jest tam też miejski placyk z kapliczką, dworcem autobusowym i jarmarkiem z produktami lokalnymi w każdą niedzielę.

Dobra lokalizacja do wędrówek pieszych w pokrywającym centralną część wyspy Parku Narodowym Grajonay i odwiedzania ustronnych kąpielowych zatoczek południa wyspy oraz wycieczek samochodowych do miasteczek Hermigua, Agulo i Vallehermoso. Warto przejechać się trasą punktów widokowych (m.in. mirador de Igualero, Mirador de Los Roques i wyposażony w szklaną platformę nad oceanem nowy mirador de Abrante). Koniecznie trzeba wybrać się do wioski Cercado, gdzie nadal wytwarza się ceramikę bez użycia koła garncarskiego oraz zobaczyć najstarsze smocze drzewo na La Gomerze, ponad 400-letnie Drago de Agalan rosnące w wąwozie Barranco de Tajonaje. Można wybrać się także na krótki rejs do formacji skalnych Los Organos. Trzeba też zwiedzić starówkę stolicy, San Sebastian de La Gomera z Domem Kolumba i halą targową, w której można kupić tropikalne owoce uprawiane przez lokalnych rolników.

Ostatniego dnia powrót na Teneryfę promem o godz. 8 rano, przypłynięcie 8:50. Powrót do Katowic 18:35 - 00:55. Wycena biletów lotniczych bez bagażu - bagaż można dobrać w zależości od potrzeb za dodatkową opłatą.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2023-05-07 (niedziela)
Data powrotu: 2023-05-14 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 998.00 PLN

3992.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

prom dla 4 osób z samochodem Los Cristianos - San Sebastian de La Gomera (Fred Olsen)

300.50 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.71)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Apartamento Ohana­

Wyżywienie: Śniadania
1 noc

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puerto de Santiago

64.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.71)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Casa Roja­

Taras z widokiem na ocean, 1,3 km od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Valle Gran Rey

408.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.71)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-03-06

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.