Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2010 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4020 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne mieszkanie wakacyjne 45 m2 z dodrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym, bezpłatnym WIFI i balkonem mieszczące się w kameralnym kompleksie z dysponującym basenem. Ośrodek położony jest w małej miejscowości letniskowej o żywych tradycjach wioski rybackiej, El Cotillo na północy Fuerteventury. W odległości ok. 900 m znajduje się plaża Los Lagos z drobnym, bardzo jasnym piaskiem, na której tworzą się małe zatoczki z płytką wodą idealne do kąpieli również z małymi dziećmi. Sklep spożywczy ok. 300 m od apartamentu, niedaleko jest też jest cukiernia, pizzeria, szkoła surfingu, plac zabaw dla dzieci i wypożyczalnia rowerów. Przy promenadzie nad oceanem ławki, z których można obserwować spektakularne zachody słońca oraz dobre restauracje rybne.

W okolicy widokowe szlaki spacerowe i rowerowe o różnych poziomach trudności, np. ok. 20-kilometrowy do większej, turystycznej miejscowości Corralejo z małą starówką, aquaparkiem i portem z którego odpływają promy na wysepkę Lobos. W okolicach Corralejo znajduje się Park Natury Corralejo ze złocistymi plażami z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich. Niedaleko jest także do miasteczka La Oliva z zabytkami sięgającymi XVIII wieku oraz jarmarkiem z produktami lokalnymi. W odległości ok. 29 km w Tefia mieści się małe muzeum etnograficzne urządzone na terenie opuszczonej wioski.

Odległość z lotniska ok. 45 km. Dojazd wynajętym samochodem, mozna też zamówić transfer. Planowane godziny przelotów: 5:50 - 10:15, powrót 10:50 - 17:05. Bagaż w zależości od potrzeb za dodatkową opłatą.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2023-11-17 (piątek)
Data powrotu: 2023-11-24 (piątek)

Cena lotu dla dorosłego: 966.00 PLN

1932.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Tao El Cotillo­

Kameralny kompleks, balkon, basen, bezpłatne WIFI, kmała miejscowość z ładnymi plażami

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: El Cotillo

487.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2023-07-18

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.