Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2338 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

11689 PLN / 14 dni

Cena łączna za 4 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Pobyt podzielony na dwie lokalizacje - tydzień w małej miejscowości na południowym wybrzeżu i tydzień w domku z ogrodem w zielonej części wyspy. Po przylocie na lotnisko południowe (11:55 - 16:45) odbiór wynajętego samochodu i przejazd 38 km do pierwszego miejsca zakwaterowania. Dwupoziomowe mieszkanie wakacyjne 100 m2 z dwoma sypialniami, salonem z sofą, kuchnią z pralką, umeblowanym balonem oraz tarasem na dachu z leżakami może zostać na życzenie wyposażone w łóżeczko dziecięce. Mieści się w małym kompleksie mieszkalnym położonym w kameralnej miejscowości El Puertito de Guimar na słonecznym, południowo-wschodnim wybrzeżu Teneryfy. W odległości ok. 100 m znajduje się otoczona falochronami kąpielowa zatoczka z bardzo spokojną i płytką przy brzegu wodą (plaża żwirkowa). W miejscowości jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych, dwie piekarnia, dwie pizzerie, restauracja z cenami \\\\\\\"dla miejscowych\\\\\\\", promenada i marina. Dobra lokalizacja dla osób lubiących miejsca spokojne położone z dala od turystycznego gwaru - w okolicy nie ma żadnych hoteli, jedynie mieszkania letniskowe należące do Kanaryjczyków, które są okazjonalnie wynajmowane turystom. Miasteczko sąsiaduje z największym na Teneryfie obszarem chronionym założonym na polach lawy porośniętych typową roślinnością, Malpais de Guimar, przez który prowadzi spacerowy, widokowy szlak wiodący częściowo wzdłuż oceanu.

6 km do miasteczka Guimar z interesującymi budynkami i niedzielnym rolniczym targiem. W okolicach Guimar znajduje się kilka winnic regionu Valle de Guimar, niektóre z nich można zwiedzać po wcześniejszym umówieniu się. Warto wybrać się także do małego miasteczka Arafo (9 km) i położonego powyżej niego wąwozu Barranco de Anavingo. 8 km do miasta Candelaria, gdzie znajduje się zabytkowa bazylika oraz posągi Guanchów, dawnych władców Teneryfy, 26 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife z muzeami, parkami, starówką i restauracjami gourmet. Na plażę Las Teresitas z białym piaskiem przywiezionym z Sahary ok. 37 km. Widokowa droga przez Arafo prowadzi do lasów obszaru chronionego Forestal Park z obszarem rekreacyjnym Los Raicez oraz do Parku Narodowego Teide.

Po 7 dniach przejazd ok. 36 km na północny wschód wyspy. Zakwaterowanie w mieszkaniu wakacyjnym 70 m2 z 2 sypialniami, kuchnią, salonem i tarasem położone na terenie domu z 2 apartamentami i dużym, wspólnym ogrodem z kilkoma urządzonymi tarasami wypoczynkowymi. Obiekt położony jest w zielonej okolicy, ok. 3 km od centrum małego, rolniczego miasteczka Tegueste znanego z dobrej kuchni i win, rolniczego targu i żywych ludowych tradycji. W odległości ok. 4 km od domu znajduje się Finca Los Zamorano, zabytkowa hacjenda położona na powierzchni 6 ha z sadem, winnicą i typowymi uprawami. Najbliższe kąpielisko to naturalne baseny Jover lub Bajamar (10 km), można też pojechać na plażę do Punta del Hidalgo (12 km). Do starówki miasta La Laguna wpisanej na listę UNESCO 4 km. Bardzo blisko jest także w góry Anaga (6 km), gdzie można się przejść przystosowanym na spacery z małymi dziećmi szlakiem Sendero de Los Sentidos.

Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną. Lot powrotny 17:20 - 0:15. Dojazd na lotnisko południowe 66 km, ok. 1 h w zależności od natężenia ruchu.
Wylot: Warszawa-Modlin
Data wylotu: 2021-08-03 (wtorek)
Data powrotu: 2021-08-17 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 968.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 968.00 PLN

4840.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Duplex Puertito de Guimar­

100 m od plaży, taras z leżakami do opalania

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puertito de Guimar

791.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.53)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Casa Diego­

Taras, ogród

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Tegueste

721.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.53)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-05-17

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.