Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2414 PLN / 9 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9655 PLN / 9 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 65 m2 z 2 sypialniami, salonem z aneksem kuchennym, pralką i bezpłatnym WIFI położone w niskim budynku mieszkalnym usytuowanym 200 m od oceanu. Kompleks dysponuje basenem. Położone jest w kameralnej miejscowości El Puertito na słonecznym, wschodnim wybrzeżu Teneryfy. W odległości ok. 250 m znajduje się otoczona falochronami kąpielowa zatoczka z bardzo spokojną i płytką przy brzegu wodą. W miejscowości jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych, trzy piekarnie, pizzeria, restauracje z cenami \\\"dla tubylców\\\" i marina. Miejscowość o charakterze mieszkalno-letniskowym - w okolicy nie ma żadnych hoteli, jedynie mieszkania letniskowe należące do Kanaryjczyków, które są okazjonalnie wynajmowane turystom. Miasteczko sąsiaduje z największym na Teneryfie obszarem chronionym założonym na polach lawy porośniętych typową roślinnością, Malpais de Guimar, przez który prowadzi spacerowy, widokowy szlak wiodący częściowo wzdłuż oceanu. W odległości ok. 13 km znajduje się jedna z więskszych winnic regionu Valle de Guimar, Bodegas Comarcal Valle de Guimar, znana z bardzo popularnych wśród miejscowych win afrutado, Brumas de Ayosa. Warto też odwiedzić działającą przy winnicy w dolinie Guimar tradycyjną restaurację Cha Juana (8 km od apartamentu). Dobra lokalizacja do zwiedzania atrakcji turystycznych wyspy - 8 km do miasta Candelaria, gdzie znajduje się zabytkowa bazylika oraz posągi Guanchów, dawnych władców Teneryfy, 34 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife, gdzie mieszczą się najlepsze sklepy winiarskie wyspy, m.in. w hali targowej Nuestra Senora de Africa (warto spróbować owoców morza serwowanych w podziemiu na stoiskach rybackich). Do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata El Teide ok. 60 km. Łatwo stąd dojechać także do miast La Laguna i La Orotava z kolonialnymi starówkami oraz do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga (35 km).

Dojazd z lotniska autobusem nr 111 (ok. 1 h) z przesiadką w Guimar lub wynajętym samochodem ok. 39 km. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem podręcznym (dodatkowy bagaż za opłatą). Godziny lotów: 15:00 - 20:00, powrót 17:25 - 0:05.
Wylot: Warszawa-Modlin
Data wylotu: 2024-01-16 (wtorek)
Data powrotu: 2024-01-25 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1736.83 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1736.83 PLN

6947.32 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Apartamento Puertito de Guimar Teo­

250 m od plaży, kameralna miejscowość, pralka, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
9 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Puertito de Guimar

590.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-08-23

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.