Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • prom Fred Olsen 6 osób i samochód
  • Hotel
1720 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

10319 PLN / 7 dni

Cena łączna za 6 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (wylot 13:05, przylot o 17:55) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 7 km do Golf del Sur na nocleg po przylocie. Apartament ma 2 sypialnie, kuchnię, salon z rozkładaną sofą i łazienkę, znajduje się na terenie kompleksu z basenem.

Następnego dnia przejazd ok. 17 km do bazy promowej w Los Cristianos, skąd odpływa prom na La Gomerę. Przeprawa do San Sebastian de La Gomera porannym promem 9:30 - 10:20.

Przejazd 40 km d(ok, 1 h) do położonej na północy wyspy doliny Vallehermoso i zakwaterowanie w wakacyjnym domu 103 m2 z 2 sypialniami, salonem z rozkładaną sofą, kuchnią oraz 2 łazienkami. Dom posiada widokowy taras z meblami ogrodowymi i grillem idealny do wspólnego spędzania czasu. Do domu trzeba dojść schodami, do sypialni wchodzi się przez zadaszone patio. Do centrum wioski ze sklepami i restauracjami ok. 800-metrowy spacer. Do najbliższej plaży ok. 4 km, przy plaży mały foodtruck z przekąskami. W tej okolicy znajdują się też baseny miejskie (aktualnie w remoncie) oraz ruiny fortecy Castillo del Mar. Dobra lokalizacja do wędrówek szlakami pieszymi Parku Narodowego Garajonay - do Ośrodka Informacyjnego Paeku w Las Rosas 11 km, do drugiego Centrum Informacyjnego, Laguna Grande, skąd rozpoczyna się kilka szlaków, 19 km. Do miasteczka Agulo nazywanego balkonem Wysp Kanaryjskich ok. 15 km. Do południowych plaż turystycznej miejscowości Valle Gran Rey ok. 29 km. Warto wtbrać się także na wycieczkę do położonego w wąwozie Agalan najstarszego smoczego drzewa na La Gomerze, Drago de Agalan. Trzeba też odwiedzić stolicę wyspy z Domem Kolumba, klonialnymi kamienicami i spożywczym targiem z lokalnymi owocami i innymi produktami lokalnymi.

Ostatniego dnia powrót na Teneryfę promem o godz. 8 rano, przypłynięcie 8:50. Powrót do Katowic 18:35 - 00:55. Wycena biletów lotniczych bez bagażu - bagaż można dobrać w zależości od potrzeb za dodatkową opłatą.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2023-05-07 (niedziela)
Data powrotu: 2023-05-14 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 998.00 PLN

5988.00 PLN

Cena łączna za lot

prom Fred Olsen 6 osób i samochód

417.22 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Royal Tenerife Country Club­

Nocleg blisko lotniska i bazy promowej

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Golf del Sur

81.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel

Hotel: Casa Rural Guaidil­

widokowy taras z grillem, 2 łazienki

Wyżywienie: Bez wyżywienia
6 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Vallehermoso

504.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.32)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2023-03-06

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.