Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

El Hierro

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • samolot https://www.canaryfly.es/compra/datos-pasajeros/TFN-VDE
  • Hotel
4005 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

12016 PLN / 10 dni

Cena łączna za 3 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (planowany g. 11:10-15:55) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 61 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife (ok. 50 min) i zakwaterowanie w mieszkaniu wakacyjnym położonym ok. 2 km od centrum. Następnie spacer do centrum na kolację, zakupy na śniadanie, warto przejść się też do parku Garcia Sanabria z galerią rzeźb w plenerze, obejrzeć okazałe wille miejskie architekta Mariano Estanga i marmurową fontannę na Plaza de Espana.

Następnego dnia przejazd na lotnisko północne, skąd odlatuje samolot na El Hierro (g. 11:45 - przylot 12:25). Odbiór wynajętego samochodu i przejazd 27 km do spokojnej miejscowości La Frontera (30 min). Zakwaterowanie w apartamencie z odrębną sypialnią, częścią wypoczynkową z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym i umeblowanym tarasem z widokiem na ocean i dolinę El Golfo. W odległości 5 km znajdują się baseny naturalne z oceaniczną wodą La Maceta, gdzie można spędzić wieczór biesiadując nad oceanem (są przygotowane grille, drewno, stoły piknikowe). W okolicy rozpoczyna się widokowy szlak spacerowy nad oceanem La Maceta - Las Puntas. W dolinie el Golfo można zobaczyć również plantacje najsmaczniejszych ananasów na archpelagu. Zakupy produktów na śniadania można robić w sklepie spożywczym Padron (700 m od apartamentu) lub w sklepie lokalnej spółdzielni rolniczej (3,65 km od apartamentów), gdzie można kupić min. ananasy, banany, mango i awokado z okolicznych plantacji. W niedzielę warto podejść na na Plaza Nueva od 9 do 13 tej, gdzie organizowany jest targ z produktami lokalnymi (ekologiczne owoce i warzywa, domowe przetwory i wypieki, degustacje win, kozie sery, domowe makarony przygotowywane przez mieszkającego na wyspie włoskiego kucharza, świeże ryby). 900 m od apartamentu mieści się popularny wśród miejscowych bar z lokalnym winem i niedrogim menu del dia.

Można zwiedzić m.in. ośrodek odradzania hierreńskiej jaszczurki lagarto gigante, urządzone w opuszczonej wiosce Guinea muzeum etnograficzne, małe centrum wulkanologiczne i geologiczne oraz centrum Rezerwatu Biosfery El Hierro. Można wypożyczyć rower (również wspomagany elektrycznie), spróboać nurkowania, wędrować po wulkanach, lasach trzeciorzędowych i wzdłuż brzegu oceanu, spróbować ananasa prosto z krzaka, wybrać się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem, do najlepiej zachowanych inskrypcji aborygenów (bimbaczów) na Wyspach Kanaryjskich. Koniecznie tzeba zobaczyć zaprojektowany przez Cesara Manruqie miradorde La Pena oraz jeden z symboli wyspy, wygięty od wiatru ogromny jałowiec La Sabina.

Powrót na Teneryfę w piątek samolotem o godz. 12:55 (przylot 13:35), odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 67 km ostatniego miejsca zakwaterowania w okolicach lotniska południowego. Mieszkanie wakacyjne ma odrębną sypialnię i salon z rozkładaną sofą, na terenie kompleksu jest basen. Położone jest w okolicach plaży La Tejita w odległości ok. 9 km od lotniska południowego. Czas na Teneryfie można spędzić na odwiedzeniu atrakcji, których nie zdążyło się zobaczyć podczas wcześniejszych wakacji na wyspie lub na plażowaniu. Można się też wybrać do uważanego za najlepszy park wodny Europy Siam Park (19 km od apartamentu). Planowany odlot samolotu do Polski o godz. 16.35 (przylot 22:55).

Wycena biletów lotniczych z Warszawy na Teneryfę Południową bez bagażu. Lot Teneryfa Północna - El Hierro - Teneryfa Północna z bagażem w cenie.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2022-07-14 (czwartek)
Data powrotu: 2022-07-24 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 2533.00 PLN

7599.00 PLN

Cena łączna za lot

samolot https://www.canaryfly.es/compra/datos-pasajeros/TFN-VDE

308.73 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.65)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Apartament Dream Smile­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Santa Cruz de Tenerife

65.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.65)

Cena łączna za hotel

Hotel: Apartament Las Toscas­

Taras z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Frontera

411.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.65)

Cena łączna za hotel

Hotel: Apartament Sotavento­

W pobliżu lotniska południowego, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
2 noce

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: La Laguna

166.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.65)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2022-06-21

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.