Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2114 PLN / 13 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8457 PLN / 13 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 55 m2 z odrębną sypialnią (2 łóżka pojedyncze), salonem z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym oraz tarasem położone w kompleksie dysponującym basenem. Obiekt usytuowane jest ok. 500 m od niedużej plaży miejskiej ze spokojną, osłoniętą od fal wodą w Puerto Santiago na słonecznym, południowym zachodzie Teneryfy. W odległości ok. 900 m znajduje się posiadające wyróżnienie Błękitnej Flagi piaszczysta plaży Playa de La Arena, najładniejsza w tym regionie. Miasteczko jest spokojne, oprócz wulkanicznych plaż są tutaj wulkaniczne baseny Isla Cangrejos, nadmorska promenada, z której można podziwiać zachody słońca, sklepy, bary, pizzerie i restauracje. Z oddalonego o ok. 3 km portu w Los Gigantes wypływają statki wycieczkowe na oglądanie delfinów lub wielorybów w ich naturalnym środowisku.

Lokalizacja jest dobrą bazą wypadową do zwiedzenia położonej w górskim wąwozie wioski Masca (można się wybrać na pieszą wycieczkę malowniczym wąwozem Masca), Garachico ze starówką na liście dóbr kultury i basenami utworzonymi przez lawę, Icod de Los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem, Parku Natury Teno i Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata, Pico del Teide.

Odległość od lotniska ok. 45 km, można dojechać wynajętym samochodem, autobusem publicznym (przystanek autobusowy 150 m od apartamentu) lub zamówić transfer.

Wycena biletów lotniczych bez bagażu. Bagaż za dodatkową opłatą.Planowane godziny przelotów: 7:00 - 11:20/ 11:10 - 17:00/
Wylot: Wiedeń
Data wylotu: 2023-07-20 (czwartek)
Data powrotu: 2023-08-02 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 292.90 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 292.90 EUR

1171.60 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za lot

Hotel: Jardin Marino­

500 m od plaży, pralka, basen, zmywarka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
13 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de Santiago

801.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2023-02-23

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.