Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2183 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8733 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie przejazd wynajętym samochodem ok. 11 km do niedużej miejscowości mieszkalnej Playa Arinaga na wschodnim wybrzeżu wyspy. Zakwaterowanie w wygodnym mieszkaniu wakacyjnym 85 m2 z 2 sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i pralką położonym 100 m od nadmorskiej promenady. Samochód można zaparkować bezpłatnie na ulicy. W odległości któtkiego spaceru dobrze zaopatrzony sklep spożywczy Superdino, 400 m od mieszkania znajduje się bardzo popularny wśród miejscowych bar z kanaryjskimi potrawami za kilka euro, przy promenadzie kilka restauracji serwujących świeże ryby, jest tam też piekarnia i szkoły nurkowania. Przy promenadzie ciągnie się piaszczysto kamienista plaża osłonięta falochronem.

W oddalonej o ok. 6 km miejscowości Vecindario można spróbować pizzy, która zajęła 13 miejsce na Światowym Konkursie Pizzy we Włoszech i uplasowała się na najwyższym miejscu wśród wszystkich pizzerii Hiszpanii (9 EUR, w tym napój). Po przejechaniu 9 km znajdziemy się w miasteczku Aguimes ze starówką z typowo kanaryjską zabudową, rzeźbami z brązu i kawiarnianymi ogródkami. W bliskiej odległości (ok. 14 km) położony jest także zielony wąwóz Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami i kościołem w skale. Dobra lokalizacja również dla samochodowych wycieczek do górskich miasteczek Fataga i Santa Lucia, warto się wybrać także na zakupy na duży targ rolniczy do Vega de San Mateo (niedziela, ok. 43 km od Arinaga), gdzie można kupić tropikalne owoce, lokalne warzywa, sery, miody, słodkie wypieki i inne produkty lokalne prosto od rolników. Do stolicy wyspy, Las Plamas de Gran Canaria, z zabytkową starówką z Domem Kolumba, słynną plażą Las Canteras, restauracjami gourmet, otworzonym niedawno największym akwarium Wysp Kanaryjskich Poema del Mar i domami towarowymi (styczniowe wyprzedaże!) ok. 37 km autostradą.

Wycena biletów lotniczych z torbą podręczną. Bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą. Planowane godziny przelotów: 6:10 - 10:45 i 11:20-17:45.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2024-01-10 (środa)
Data powrotu: 2024-01-24 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 1243.64 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1243.64 PLN

4974.56 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Apartament 100 m from the beach­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Playa Arinaga

819.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Gran Canaria na ferie zimowe 2024
Data aktualizacji: 2023-08-24

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.