Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2734 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5468 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament typu studio 30 m2 z aneksem kuchennym i balkonem z bocznym widokiem na morze oraz bezpłatnym WIFI. Znajduje się w spokojnym, zadbanym, niedużym hotelu (109 apartamentów). Hotel położony jest w mieszkalnej dzielnicy portowego i wypoczynkowego miasteczka Corralejo, tuż przy oceanie, małym porcie rybackim i kamienistej zatoczce kąpielowej oraz promenadzie, ok. 400 m od starówki i ok. 800 od osłoniętej od wiatru piaszczystej plaży miejskiej o spokojnej, płytkiej przy brzegu wodzie. Hotel dysponuje basenem oraz dobrą i niedrogą restauracją Luna, do którą lubią odwiedzać mieszkańcy Corralejo. Na starówce znajdują się typowe, kanaryjskie restauracje, bary, cukiernie, kawiarnie itp. Do Parku Natury Corralejo z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich kursuje miejski autobus, można też pójść tam na spacer (ok. 4 km brzegiem oceanu) lub wybrać się rowerem. Atrakcją jest również sąsiedztwo niezamieszkałej wysepki Lobos, na którą kursuje prom. Warto wybrać się również na wycieczkę rowerową wzdłuż oceanu do miejscowości El Cotillo. Dobrze zaopatrzony (stoisko ze świeżymi rybami, piekarnia) supermarket Hiperdino, w którym robią zakupy mieszkańcy Corralejo, ok. 400 m od hotelu.

Dojazd z lotniska autobusem nr 3 do Puerto del Rosario (10 min), następnie nr 6 do Corralejo (50 min), bilet ok. 6 EUR, przystanek ok. 100 m od hotelu, można również wynająć samochód na lotnisku.

Planowane godziny przelotów: 5:50-10:15/10:50-17:05. Bagaż w zależności od potrzeb za dodatkową opłatną.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2023-11-17 (piątek)
Data powrotu: 2023-11-24 (piątek)

Cena lotu dla dorosłego: 887.00 PLN

1774.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Apartamenty Dunas Club­

Boczny widok na ocean, blisko plaży i starówki w żywym miasteczku turystycznym

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Corralejo

805.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-07-26

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.