Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
4188 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8376 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 100 m2 z 3 sypialniami, salonem oraz dwoma balkonami z widokiem na ocean położone na starówce małego miasteczka mieszkalnego Candelaria na słonecznym, wschodnim wybrzeżu wyspy. Apartament z najduje się w niskim budynku, który leży przy deptaku, pod oknami rozciąga się wulkaniczna plaża. Samochód można zaparkować bezpłatnie na ulicach 100 - 200 m dalej. W sąsiedztwie znajduje się kilka restauracji, lodziania, dobra piekarnia. Spacerem przejdziemy do zabytkowej bazyliki oraz ustawionych na nabrzeżu figur menceyów, dawnych władców wyspy. W pobliżu jest mały sklepik gourment z lokalnymi serami, wędlinami i winami. W środę i sobotę w okolicahc urzędu miasta (ayuntamiento) odbywa się targ rolniczy, na którym można kupić owoce, warzywa, sodkie wypieki, sery, wina i inne produkty lokalne). W okolicy nie ma dużych hoteli, jedynie mieszkania letniskowe należące do Kanaryjczyków, które są okazjonalnie wynajmowane turystom.

W miejscowości można zwiedzić małe Muzeum Garncarstwa oraz położoną 3 km nad miastem winnicę Bodegas El Rebusco, gdzie można zakupić m.in wina starzone na dnie oceanu. W okolicach bazyliki rozpoczyna się pieszy szlak na dziką plażę Samarines.

Dobra lokalizacja do zwiedzania atrakcji turystycznych wyspy - do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata ok. 50 km. 17 km do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife, gdzie jest zabytkowa starówka, restauracyjki z tzw. nową kuchnią kanaryjską i zaprojektowany przez lanzaroteńskiego architekta Cesara Manrique park wypoczynkowy z basenami z oceaniczną wodą, Parque Maritimo. Łatwo stąd dojechać także do miast La Laguna i La Orotava z kolonialnymi starówkami oraz do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga (28 km).

Dojazd z lotniska samochodem ok. 43 k autostradą lub autobusem z przesiadką (ok. 1 h 15 min)
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2022-02-06 (niedziela)
Data powrotu: 2022-02-20 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 908.00 PLN

1816.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: La Popa - el mar a tus pies­

Pierwsza linia brzegowa, 20 m od oceanu, bezpłatne WIFI,

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Candelaria

1412.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.65)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2021-09-17

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.