Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2656 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5313 PLN / 10 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartament 50 m2 z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym wyposażonym w piekarnik oraz tarasem z meblami ogrodowymi mieszczący się na terenie spokojnego kompleksu apartamentów który dysponuje basenem. Obiekt położony jest na klifie w małym, spokojnym kurorcie Costa Taurito na południowo-zachodnim wybrzeżu Gran Canarii, w regionie należącym do najbardziej słonecznych na tej wyspie. Usytuowany w odległości ok. 1,5 km od piaszczystej plaży. Przy plaży znajduje się promenada oraz duży park wodny Lago Taurito (1350 m2 basenów) ze zjeżdżalniami i ładnym ogrodem. Sklep spożywczy SPAR przy plaży, tam znajduje się też kilka restauracji. Można podjechać też coś zjeść do sąsiedniego miasteczka Puerto de Mogan, którego tradycyjne centrum kurortu nazywane jest \\\"kanaryjską Wenecją\\\" ze względu na przecinające je kanały i mostki. Znajdują się tam sklepy, bary, restauracje, oraz niewielki port rybacki i marina, wzdłuż oceanu prowadzi przybrzeżna promenada.

Dogodna lokalizacja do zwiedzania wynajętym samochodem zielonego wąwozu Barranco de Mogan, górskich wiosek Fataga, Santa Lucia i Tejeda, wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami, miast Aguimes i Ingenio z malowniczymi starówkami. Warto zobaczyć również wydmy w Maspalomas i plantacje kawy w dolinie Agaete. Można wybrać się też na całodzienną wycieczkę do stolicy Las Palmas de Gran Canaria z kolonialną architekturą, 3-kilometrową plażą Las Canteras i spektakularnym ogrodem botanicznym Jardin Canario. Odległość od lotniska ok. 51 km.

Bagaż za dodatkową opłatą. Planowane godziny przelotów: 6:00 - 10:35, powrót 11:20 - 17:45.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2023-10-29 (niedziela)
Data powrotu: 2023-11-08 (środa)

Cena lotu dla dorosłego: 1126.00 PLN

2252.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Vistataurito­

Taras z widokiem na ocean, basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
10 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Costa Taurito

667.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-09-04

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.