Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2686 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5371 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Apartamenty typu studio 3m2 z aneksem kuchennym oraz balkonem w dużym hotelu (402 apartamenty) położony w Costa Adeje, słonecznej lokalizacji gwarantującej najlepszą pogodę w zimie. Położony jest ok. 400 m od plaży Puerto Colon (La Pinta) ze spokojną i płytką przy brzegu wodą. Ośrodek dysponuje basenem dla dorosłych i brodzikiem dla dzieci oraz zespołem animatorów. Z sąsiadującego z plażą portu sportowego Puerto Colon można popłynąć w rejs na obserwacje delfinów/wielorybów. Promenadą można przejść do pozostałych plaż kurortu i do sąsiedniego największego kurortu Teneryfy Playa de Las Americas. Do jednego z największych parków wodnych Europy, zbudowanego w tajskim stylu Siam Park ok. 1,6 km. Dobra baza do zwiedzania Parku Narodowego El Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata El Teide, łatwo stąd także dojechać do położonej w malowniczym wąwozie wioski Masca, do Parku Etnograficznego z piramidami i ogrodem w Guimar, do Garachico z naturalnymi basenami i ładną starówką oraz do Icod de los Vinos z Tysiącletnim Smoczym Drzewem. Do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife z interesującą architekturą, parkami i klimatyczną starówką z restauracjami gourmet ok. 77 km. Odległość hotelu od lotniska - ok. 18 km, można dojechać autobusem publicznym, wynająć samochód lub zamówić transfer.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2023-12-01 (piątek)
Data powrotu: 2023-12-08 (piątek)

Cena lotu dla dorosłego: 620.40 PLN

1240.80 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Hovima Santa Maria­

400 m od piaszczystej plaży, region ze słoneczną pogodą w zimie

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
7 nocy

Studio

Miejscowość: Costa Adeje

900.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-09-04

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.