Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote i Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • przelot Lanzarote - Teneryfa Binter Canarias
  • Hotel
3070 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

15352 PLN / 14 dni

Cena łączna za 5 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Przelot na Lanzarote 6:05-9:50 i przejazd wynajętym samochodem do pierwszego miejsca zakwaterowania. Typowo lanzaroteńskie mieszkanie wakacyjne o powierzchni 100 m2 z dwoma sypialniami, salonem z sofą i umeblowanym tarasem położone jest ok. 100 m od oceanu niewielkiej miejscowości letniskowej Caleta de Caballo. Zakupy spożywcze można zrobić w oddalonej o 3 km wiosce Soo. Warto wybrać się również w niedzielę na lokalny targ rolniczy do Tinajo, gdzie można kuoić owoce, warzywa, słodkie wypieki, domowe przetwory i suszone ryby. Najbliższe restauracje w miejscowości rybackiej La Santa, znanej z poławianych lokalnie krewetek gambas de La Santa należących do najsmaczniejszych na Wyspach Kanaryjskich. Na obrzeżach miejscowości znajduje się jeden z najlepiej wyposażonych kanaryjskich ośrodków sportowych, Club La Santa, gdzie można m.in. uprawiać surfing, jogę, stand up paddle, nurkowanie, pływać kajakiem, trenować kolarstwo, thriatlon i wiele innych dyscyplin. W odległości ok. 12 km znajduje się uważana za jedną z najładniejszych na Lanzarote, oferująca malownicze widoki na wzgórze Famara i archipelag Chinijo plaża Famara, na której Pedro Almodovar nakręcił kilka scen filmu\\\"Przerwane objęcia. Na plaży panują bardzo dobre warunki do uprawiania surfingu i kitesurfingu, dzieła tam też kilka szkół tych dyscyplin, gdzie można zapisać się na kurs lub wypożyczyć sprzęt.

Dobra lokalizacja do zwiedzania wyspy wynajętym samochodem - do Parku Narodowego Timanfaya z krajobrazami przypominającymi marsjańskie ok. 15 km, do ekologicznych ogrodów solnych Salinas de Janubio ok. 33 km, do udostępnionych do zwiedzania powulkanicznych jaskiń Jameos del Agua i Cueva de Los Verdes ok. 36 km. Idealna lokalizacja również dla wędrówek pieszych - ciekawy jest zaczynający się 11 km od domku w Mnacha Blanca szlak wokół kaldery Caldera Blanca, szlak wzdłuż wybrzeża w Parku Narodowym Timanfaya (jedyny szlak na terenie parku, w którym można poruszać się na własną rękę). Warto przejść także Ruta del Vino w regionie La Geria wśród winnic założonych w wulkanicznych popiołach oraz zobaczyć największą bombę wulkaniczną na wyspie znajdującą się w Parku Natury Los Volcanes (ok. 15 km od domku). W pólnocnej części bardzo przyjemny szlak wśród winnic prowadzi z okolic Ye (ok. 38 km od domku) na wulkan de La Corona. W tej części wyspy trzeba odwiedzić także dom Cesara Manrique w Haria oraz zaprojektowany przez tego architekta punkt widokowy Mirador del Rio. Warto także popłynąć promem na posiadającą status ósmej wsoy kanaryjskiej La Gaciosę, którą można przejść dookoła niemal całą w jeden dzień.

Po 7 dniach przelot na lotnisko północne na Teneryfie i przejazd 50 km (ok. 1 h) wynajętym samochodem do kolejnego miejsca zakwaterowania. Domek ma 2 sypialnie, umeblowany taras i kuchnię z grillem, wyposażomy jet w pralkę i bezpłatne WIFI. Połonony jest na wysokości ok. 550 m n.p.m. na skraju lasu, w odległości ok. 4 km od najbliższej wioski ze sklepami i restauracją popularną wśrós miejscowych. Około 3 km od domku znajduje się Cueva del Viento, jaskinia będąca częścią jednego z najdłuższych wulkanicznych tuneli świata. W sąsiednie, większej miejscowości Icod de Los Vinos można zwiedzić kolenialną starówkę ze skepikami z lokalnym winem, park z pomnikiem przyrody Tysiącletnie Smocze Drzewo oraz zrobić zakupy na rolniczym targu. Na targ ożna pojechać także 10 km do miejscowości La Guancha. Do najbliższego lokalu typu guachinche (jadłodajnia prowadzona rpzez winnice) jest 3 km. Do Parku Narodowego Teide z licznymi trasami pieszymi oraz Obserwatorium astrofizycznym u stó wulkanu Teide ok. 50 km (ok. 1 h 15 min), do obszaru chronionego Parque Rural Teno ok 25 km (40 min), do tradycyjnej wioski Masca ok. 29 km (ok. 1,5 h). Dobra lokalizacja także do zwiedzania ogrodów botanicznych (Puerto de La Cruz i La Orotava), miasta La Laguna ze starówką UNESCO oraz rezerwatu Biosfery Gór Anaga (ok. 62 km).

Odlot do Wiednia z lotniska południowego ok. 68 km od domku (ok. 1 15 min - 1 h 30 min w zależności od natężenia ruchu), planowane godziny przelotu 16:40 - 22:40.
Wylot: Wiedeń
Data wylotu: 2022-08-02 (wtorek)
Data powrotu: 2022-08-16 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 288.08 EUR

1440.40 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.68)

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

przelot Lanzarote - Teneryfa Binter Canarias

380.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.68)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Las Caracolas­

100 m od oceanu w kameralnej miejscowości, taras z grillem

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Caleta de Caballo

720.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.68)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Holiday Home Sendero Floral­

Domek w lesie z tarasem i grillem

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: El Amparo

737.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.68)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2022-05-12

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.