Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1724 PLN / 11 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3448 PLN / 11 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Fuerteventurę (wylot 11:00, przylot 15:10) przejazd z lotniska autobusem nr 3 do stolicy wyspy, następnie nr 1 do miejsca zakwaterowania oddalonego o ok. 15 km od lotniska. Wygodny dom wakacyjny mieszczący na powierzchni 200 m2 sypialnię, kuchnię, typowe, fuerteventurskie patio, taras z mini ogródkiem, meblami ogrodowymi i grillem. Wyposażony jest w pralkę i bezpłatne WIFI. Na terenie posesji zapewnione są środki bezpieczeństwa COVID-19 dla domów wakacyjnych zgodne z wymogami Rządu Wysp Kanaryjskich. Domek położony jest w wiosce Casillas de Agnel w centralnej części wyspy, w rolniczej okolicy, z dala od kurortów z hotelami. W miejscowości jest sklep spożywczy, znana wśród miejscowych restauracja El Labrador,bar z przekąskami i wytwórnia rzemieślniczych kozich serów Queseria Felipa. Oddalone o ok. 18 km jazdy rowerem miasteczko La Oliva należy do najstarszych osad na wyspie. Mieści się tam XVII-wieczny kościół, XVIII-wieczne posiadłości, muzeum sztuki kanaryjskiej, a dwa razy w tygodniu odbywa się jarmark z produktami lokalnymi (słodkie wypieki, warzywa i tropikalne owoce, przetwory, soki, oliwa, sery, rękodzieło; wtorki i piątki). W sobotę warto warto wybrać się do oddalonej o ok. 12 km stolicy na największy targ rolniczy wyspy oraz przejść się galerią rzeźb w plenerze. Rowerowe wycieczki można też robić do rybackiej wioski El Cotillo z rozległymi, piaszczystymi plażami należącymi do najpiękniejszych na wyspie oraz latarnią morską (26 km w jedną stronę), do Parku Natury Corralejo z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich (35 km w jedną stronę), do zbudowanego przez lanzaroteńskiego artystę, Cesara Manrique, punktu widokowego Mirador Moro Velosa (14 km), do najstarszych na Wyspach Kanaryjskich jaskiń Cueves de Ajuy i skamieniałej plaży (35 km w każdą stronę), do oliwnych gajów w okolicach Valles de Ortega (13 km), do otoczonej wzgrzami w kolorze cynamonu, leżącej na Szlaku Wiatraków miejscowości Antigua (10 km). Warto się wybrać także promem z Corralejo na niezamieszkałą wysepkę Lobos, ktrą można objechać całą na rowerach, mozna tam też wejść na niewielki wulkan La Caldera (127 m).

Korzystając z przebiegającej przez miejscowość lini autobusu nr 1 jadącego na południe wyspy można wybrać się z rowerami na zwiedzanie bardziej odległych zakątków. Wysiadając przy hotelu Melia Gorriones można wybrać się do laguny Sotavento i przejść wybrzeżem przez całą spektakularną plażę Sotavento. Innego dnia można pojechać do morro Jable, skąd 22-kilometrowa bita droga prowadzi na znaną plażę Cofete, gdzie można wybrać się na pieszą, kilkukilometrową wędrówkę wzdłuż niezabudowanego, dzikiego, otoczonego pasmem gór wybrzeża, do zatoczki 7 Wdów lub w druga stronę, do roque del Morro.

Rowery można wypożyczyć w kurorcie Calete de Fuste (20 km od domku). Lot powrotny 15:55 - 21:55 w Berlinie. Dodatkowa opłata za bagaż nadawany od 32,- EUR za lot za 15 kg.
Wylot: Berlin
Data wylotu: 2020-09-22 (wtorek)
Data powrotu: 2020-10-03 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 122.00 EUR

244.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za lot

Hotel: Dom wakacyjny Casa La Mareta­

Taras z meblami ogrodowymi, grill, pralka, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
11 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Casillas de Angel

509.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2020-07-22

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.