Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
3075 PLN / 18 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6149 PLN / 18 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Odrestaurowany, stylowy kanaryjski dom z XIX wieku z 2 syialniami, kuchnią, salonem, małym ogródkiem z meblami ogrodowymi i leżakami do opalania oraz grillem. Dostępny jest bezpłatny parking. Dom położony jest na obrzeżach tarasowo zabudowanego miasta Los Realejos. Miasteczko znane jest z folkorystycznych festiwali (jest tam ich najwięcej w foku na skalę całej Hiszpanii) oraz zabytkowych budynków wpisanych na Listę Ochrony Rządu Wysp Kanaryjskich. W oddalonym o ok. 1 km centrum są sklepiki spożywcze, piekarnie i cukiernie. Niedaleko jest też do dużego marketu Mercadona. Najbliższy targ rolniczy w La Orotava (9 km, w soboty), dobre zakupy można zrobić też w popularnym wśrd miejsowych warzywniaku Fruteria El Agricultor (3 km). 20-minutowy spacer dzieli dom od prowadzonej przy winnicy, nieformalnej jadłodajni Guachinche Los Caballos (polecam ciecierzycę garbanzas, płonącą kiełbasę chorizzo al perro, carne fiesta mięso wieprzowe z frytkami).

Ok. 3,5 km od domu znajduje się obszar chroniony Rambla de Castro z XVIII-wiecznymi hancjendami, plantacjami bananów, zabytkową fortecą i palmowymi gajami. Do oddalonej o ok. 5,5 km wulkanicznej, otoczonej tropikalną roślinnością plaży Playa Jardin w kurorcie Puerto de La Cruz można dojechać samochodem w ciągu 15 minut. Do popularnej wśród surferów plaży z Błękitną Flagą Playa del Socorro ok. 4 km. Do Parku Narodowego Teide z trzecim co do wielkości wulkanem świata i licznymi szlakami pieszymi ok. 30 km (50 min samochodem). Warto zajechać także do turystycznego miasta Puerto de La Cruz z ogrodem botanicznym, zabytkową starówką i kompleksem basenów z oceaniczną wodą zaprojektowanym przez Cesara Manrique z Lanzarote.

Z Los Realejos blisko jest do historycznych miast La Laguna, La Orotava, do stanowiących Rezerwat Biosfery gór Anaga, do miasteczek Icod de los Vinos ze słynnym Tysiącletnim Smoczym Drzewem, do Garachico ze starówką wpisaną na Listę Dóbr Kultury Wysp Kanaryjskich i stworzonymi przez lawę basenami. Do stolicy wyspy, Santa Cruz de Tenerife, ok. 41 km. Dojazd do hotelu z lotniska wynajętym autem ok. 1 h (90 km)
Wylot: Berlin Brandenburg
Data wylotu: 2021-09-22 (środa)
Data powrotu: 2021-10-10 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 174.00 EUR

348.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za lot

Hotel: Casa La Ganana­

Stylowy, kanaryjski XIX domek, ogródek z meblami ogrodowymi i leżakami do opalania, grill, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
18 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Los Realejos

995.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2021-09-07

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.