Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
5348 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

26740 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 3 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Fuerteventurę (planowane godziny godziny lotu 9:45 - 13:40) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 23 km do miejsca zakwaterowania. Domek agroturystyczny 130 m2 znajduje się na terenie gospodarstwa o powierzchni ok. 5 tys. m2. Charakteryzuje się typową fuerteventurską architekturą i posiada odznakę \"Dom Emblematyczny\". Jego grube mury zbudowane są z lokalnego kamienia. Składa się z 3 sypialni, łazienki, kuchni, salonu i obszernego patio z piecem opalanym drewnem i grillem. Wyposażony jest w pralkę. W ogrodzie znajdują się meble wypoczynkowe, basen, wanna z hydromasażem, leżaki do opalania oraz boisko do gry w kanaryjską petankę i do minigolfa w kształcie Wysp Kanaryjskich.

Domek położony jest w spokojnej miejscowości rolniczej Lllanos de La Concepcion niedaleko Parku Krajobrazowego Betancuria. W odległości ok. 1 km jest bar, zakupy spożywcze można robić w większej miejscowości Casillas de Angel (9 km). Na plażę można jeździć do rybackiej wioski Los Molinos (piaszczysto-kamienista, 15 km) lub do Puerto del Rosario (Playa del Pozo 19 km, jasny, drobny piasek, spokojna woda, Błękitna Flaga). W odległości ok. 6 km mieści się interesujące muzeum etnograficzne urządzone w opuszczonej wiosce (Ecomuseo de Alcogida, gdzie atrakcją dla dzieci będzie osiołek i wielbłąd - gospodarskie zwierzęta wyspy). 3 km od domku znajduje się zalew Presa de Los Molinos, jedno z najlepszych miejsc do obserwacji ptaków na wyspach Kanaryjskich zimą. W odległości ok. 8 km usytuowana jest zaprojektowane przez Cesara Manrique platforma widokowa Mirador Morro Velosa. W okolicach warto wybrać się też do historycznej stolicy wyspy, Betancuria (11 km), do najstarszych jaskiń na archipelagu w Ajuy (38 km), do miasteczka Antigua z tradycyjnymi zabudowaniami, wiatrakami i Muzeum Sera, ok. 10 km, do plantacji aloesów w Tiscamanita ok. 17 km. W odległości ok. 38 km znajduje się rybacka wioska El Cotillo z rozległymi, piaszczystymi plażami należącymi do najpiękniejszych na wyspie. Na jarmark rolniczo-rzemieślniczy odbywający się we wtorki i czwartki w miasteczku La Oliva ok. 23 km.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym 6 kg (40x30x10cm) Dodatkowy bagaż od 25 EUR za 20 kg za lot. Wynajem małego samochodu z lotniska na cały pobyt - ok. 292,- EUR.
Wylot: Lipsk-Halle
Data wylotu: 2019-12-21 (sobota)
Data powrotu: 2020-01-04 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 859.98 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 859.98 EUR

4299.90 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za lot

Hotel: Casa Abuelo Rafael­

Domek agroturystyczny z prywatnym basenem i jacuzzi

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Llanos de la Concepcion

1540.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Z dala od masowej turystyki
Data aktualizacji: 2019-09-02

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.