Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2594 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

10378 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Fuerteventurę (planowane godziny 16:10 - 20:40)) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 45 km do położonej na północy wyspy kameralnej miejscowości letniskowej El Cotillo. Zakwaterowanie w apartamencie 59 m2 z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym wyposażonym w pralkę i zmywarkę do naczyń. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WIFI oraz basenu, który wraz z tarasem do opalania z widokiem na ocean mieści się na dachu budynku. Mały kompleks znajduje się 100 m od oceanu. Miejscowość o tradycjach wioski rybackiej z niewielkim portem, nie ma tutaj dużych hoteli all inclusive, jedynie mieszkania wakacyjne i dwa hotele położone na obrzeżach. Okolica jest zamieszkała przez rybaków i ich rodziny oraz surferów i artystów, w tym cudzoziemców, którzy ulegli urokom tego zakątka. Sklep spożywczy ok. 550 m od apartamentu, w okolicach portu restauracje serwujące dania ze świeżych ryb, w centrum kawiarnie i dwie pizzerie. Przy małej promenadzie nad oceanem ustawiono ławeczki zachęcające do obserwacji zachodów słońca. W odległości ok. 600 m znajduje się plaża Los Lagos z drobnym, białym piaskiem, na której tworzą się małe, malownicze zatoczki. Brzegiem oceanu można przejść do plaży La Concha, która również należy do najładniejszych na tym odcinku wybrzeża.

W El Cotillo ma siedzibę szkoła i baza sprzętu do surfingu, dobre warunki panują na położonej na południe od miejscowości plaży Piedra Playa. Lokalizacja idealna jest także do wędrówek - w okolicy przebiegają szlaki o zróżnicowanych poziomach trudności, m.in. widokowy, ok. 20-kilometrowy szlak pieszy prowadzący brzegiem oceanu do Corralejo), jazdy na rowerze (drogi rowerowe do Corralejo, La Oliva, wzdłuż wybrzeża do Majanicho lub wzdłuż plaż okolic El Cotillo albo trudniejsza do Świętej Góry Tindaya). W odległości ok. 20 km znajduje się duża, turystyczna miejscowość Corralejo, do której kursuje bezpośredni autobus. Można tam wypożyczyć samochód. Rower można wypożyczyć bepośrednio w El Cotillo.

Dobra lokalizacja do zwiedzania północnej i centralnej Fuerteventury wynajętym samochodem - do miejscowości La Oliva z budowlami sięgającym XVIII wieku i targiem z rzemiosłem ok. 16 km, do Parku Natury Corralejo z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich ok. 25 km, do stolicy wyspy z galerią rzeźb w plenerze, sklepami i dużym targiem rolniczym ok. 33 km. Do sąsiadującego z parkiem krajobrazowym i doliną z palmami miasta Betancuria z zabytkami architektury ok. 47 km, do założonego w budynkach dawnej wioski muzeum entograficznego La Alcogida ok. 30 km. Warto wybrać się także do najstarszych jaskiń na Wyspach Kanaryjskich w miejscowości Ajuy (ok. 72 km). Można też popłynąć na niezamieszkałą wysepkę Lobos (połączenia promowe z Corralejo), na której można wejść na niewielki wulkan i przejść się pieszymi ścieżkami wśród tabaib sięgających wysokości 2 m. Koniecznie trzeba się wybrać także zobaczyć gaje oliwne w Valles de Ortega oraz na południe wyspy na słynną plażę Sotavento i na wycieczkę off road na ustronną plażę Cofete.

Godziny lotu powrotnego 21:15 - 3:15. Wycena biletów z małą torbą podręczną. Dodatkowy bagaż za opatą. Wynajem samochodu na cały pobyt w opcji lotnisko-lotnisko 331 EUR. Można także skorzystać z usług którejś z firm transferowych, a auto wypożyczyć w późniejszym terminie w pobliskim Corralejo.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2022-07-31 (niedziela)
Data powrotu: 2022-08-14 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 1208.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1208.00 PLN

4832.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Jovia Vacacional El Cotillo­

Kameralny kompleks 600 m od plaży Los Lagos, bezpłatne WIFI, pralka, zmywarka, basen, taras z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: El Cotillo

1184.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.68)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-11-17

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.