Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2284 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4568 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Proste mieszkanie wakacyjne 45 m2 z odrębną sypialnią, salonem, kuchnią i bezpłatnym WIFI położone w centrum stolicy Fuerteventury, Puerto del Rosario. Duży sklep spożywczy z cenami dla miesjcowych w odległości 750 m, w sobotę przy dworcu autobusowym targ Mercado de Biosfera, na którm można kupić produkty spożywcze bezpośrednio od rolników (warzywa, owoce, kozie sery, oliwę, świeże ryby, a nawet wino wytwarzane w niewielkich ilościach w małej winnicy w okolicach Betancurii). W odległości ok. 2 km mieści się popularna wśród miejscowych rodzinna restauracja La Cencerra serwująca takie potrawy jak koźlina, ropa vieja z ośmiornicą, chipiriones, puchero i sancocho. Na nadmorskiej promenadzie i starówce interesujący szlak rzeźb w plenarze. W centrum znajduje się posiadająca wyróżnienie Błękitnej Flagi niewielka, ładna plaża z jasnym piaskiem, Playa Los Pozos, na południe od miasta położona jest duża plaża z niewielkimi wydmami, Playa Blanca.

Doskonałe miejsce dla osób, które chciałyby odpocząć z dala od tłumów i zobaczyć typowe, fuerteventurskie miasto, gdzie nie ma dużych ośrodków wypoczynkowych. Centralna lokalizacja pozwala na bardzo wygodne zwiedzanie wyspy zarówno samochodem jak i publicznymi autobusami (z dworca autobusowego w Puerto del Rosario zapewnione są bezpośrednie połączenia z większością miejsc na wyspie). Dogodny dojazd z lotniska 6 km wynajętym autem lub autobusem nr 3 (ok. 1,60 EUR).

Planowane godziny lotów: 15:30 - 20:00, powrót 20:40 - 2:50. Wycena biletów z małą torbą podręczną.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2023-01-28 (sobota)
Data powrotu: 2023-02-04 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1372.00 PLN

2744.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Casa alba 1­

W centrum, 600 m od dworca autobusowego, 6 km od lotniska

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto del Rosario

387.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.71)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-01-21

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.