Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa i Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2213 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6638 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Przylot na Teneryfę samolotem o godz. 17:50 (wylot 13:10), odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 33 km na przedmieścia małego miasteczka Guimar. Apartament położony jest na najwyższym piętrze 2-piętrowego domu, dysponuje aneksem kuchennym, pralką i bezpłatnym WIFI. Można korzystać z umeblowanego, widokowego tarasu. Samochód można zaparkować bezpłatnie na ulicy. Do centrum ze sklepami, barami i restauracjami 650 m. W każdą niedzielę na placu miejskim odbywa się targ rolniczy, na którym można kupić tropikalne owoce, sery, warzywa, domowe wypieki i inne produkty lokalne. Do najbliższej plaży w Puertito de Guimar ok. 5,5 km (bezpłatne parkowanie auta na ulicach). W okolicach warto wybrać na 6-kilometrową wędrówkę szlakiem wiodącym przez teren sąsiadującego z oceanem rezerwatu Malpais de Guimar przez pola lawy porośnięte typową roślinnością (5 km od apartamentu),a wieczorem zjeść kolację w którejś z restauracji w Puertito de Guimar. widokowa trasa przez lasy sosnowe prowadzi do Parku Narodowego Teide (1 h 15 min), gdzie można wjechać kolejką na najwyższy szczyt Hiszpanii, wulkan Teide 3718 m.n.p.m. Warto pojechać w góry Anaga (38 km) i przejść się przystosowanym dla dzieci, edukacyjnym Szlakiem Zmysłów w lesie trzeciorzędowym. Do miasta La Laguna, którego starówka wpisana jest na listę UNESCO, ok. 30 km. Do lubianego nie tylko przez dzieci Parku Loro Parque ze zwierzętami ok. 56 km.

Lot powrotny 17:30 - 00:45. Wynajem samochodu w opcji lotnisko - lotnisko 214 EUR na 7 dni. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż za opłatą.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2021-08-05 (czwartek)
Data powrotu: 2021-08-12 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1778.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1778.00 PLN

5334.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Apartamento y Atico Zona Rural­

Apartament agroturystyczny

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Guimar

284.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-06-29

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.