Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2549 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5098 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Przylot na Teneryfę samolotem o godz. 17:45 (wylot 11:40), odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 33 km na obrzeża małego, rolniczego miasteczka Guimar. Domek 130 m2 dysponuje dwoma sypialniami, kuchnią, ogródkiem i tarasem widokowym na dachu. Wyposażony jest w pralkę, grill i bezpłatne WIFI. Do centrum ze sklepami, barami i restauracjami ok. 650 m. W każdą niedzielę na placu miejskim odbywa się mały targ rolniczy, na którym można kupić tropikalne owoce, sery, warzywa, domowe wypieki i inne produkty lokalne. Do najbliższej plaży w Puertito de Guimar ok. 5,5 km (bezpłatne parkowanie auta na ulicach). Można też oddać samochód w Santa Cruz de Tenerife (28 km), wrócić autobusem i część wypoczynkową pobytu dojeżdżać na plażę korzystając z komunikacji publicznej (15 minut autobusem). W miejscowości są dwie dobrze zaopatrzone warzywniaki (fruterias). 4 km od domku, w górnej części doliny Guimar, znajduje się popularna wśród miejscowych, prowadzona przy winnicy restauracja Cha Juana (polecam koźlinę carne de cabra i ciecierzcę garbanzas). Hala targowa z owocami czynna codziennie znajduje się w Santa Cruz de Tenerife (28 km), natomias w środę i sobotę można podjechać do Candelarii (11km), gdzie w te dni odbywa się mały targ rolniczy (warzywa, owoce, domowe wypieki, czasami wina i sery).

W okolicach warto wybrać na 6-kilometrową wędrówkę szlakiem wiodącym przez teren sąsiadującego z oceanem rezerwatu Malpais de Guimar przez pola lawy porośnięte typową roślinnością (5 km od apartamentu),a wieczorem zjeść kolację w którejś z restauracji w Puertito de Guimar. widokowa trasa przez lasy sosnowe prowadzi do Parku Narodowego Teide (1 h 15 min), gdzie można wjechać kolejką na najwyższy szczyt Hiszpanii, wulkan Teide 3718 m.n.p.m. Warto pojechać do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga (38 km),przez który przebiaga kilkanaście pieszych szlaków wśród lasów trzeciorzędowych. Do miasta La Laguna, którego starówka wpisana jest na listę UNESCO, ok. 30 km.

Lot powrotny 17:35 - 23:59. Wynajem samochodu w opcji lotnisko - lotnisko 345,18 EUR na 14 dni. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż za opłatą. Koszt domku dla 2 osób: 660 EUR, dla 3 osób: 747 EUR.
Wylot: Warszawa-Modlin
Data wylotu: 2021-09-18 (sobota)
Data powrotu: 2021-10-02 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1038.00 PLN

2076.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Casa Angelina­

Domek z ogrodem i tarasem na dachu z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Guimar

660.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2021-08-30

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.