Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2300 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

6900 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 35 m2 typu studio z wydzieloną częścią z łóżkiem, z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym oraz tarasem z widokiem na morze położone w niskim budynku w miejscowości El Cotillo na północy Fuerteventury. W odległości ok. 100 m znajduje się plaża Los Lagos z drobnym, białym piaskiem i czarnymi, wulkanicznymi skałkami.

El Cotillo to mała, urokliwa miejscowość letniskowa o tradycjach wioski rybackiej, jest tu kilka małych sklepów, barów, kawiarni i dobrych, rybnych restauracji, promenada z ławeczkami i widokami na zachody słońca. Brzegiem oceanu można przejść do oddalonej o ok. 800 m plaży La Concha, która również należy do najładniejszych na wyspie. W okolicy widokowe szlaki piesze i rowerowe o różnych poziomach trudności, m.in do wzdłuż oceanu do wioski Machanicho oraz do miejscowości La Oliva z zabytkową starówką. Do dużej, turystycznej miejscowości Corralejo z portem rybackim ok. 20 km. Dobra lokalizacja do zwiedzania północnej i centralnej Fuerteventury wynajętym samochodem, rowerem lub autobusami z przesiadką w La Oliva/Puerto del Rosario.

Odległość z lotniska ok. 45 km. Wycena biletów lotniczych z małym bagażem podręcznym, bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2021-10-25 (poniedziałek)
Data powrotu: 2021-11-08 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 1018.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1018.00 PLN

3054.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Casa Maria Cotillo Mar­

100 m od plaży, balkon z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Studio

Miejscowość: El Cotillo

840.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-05-17

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.