Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • bilety promowe Teneryfa - La Gomera 4 os. plus samochód Fred Olsen
  • Hotel
2098 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8391 PLN / 10 dni

Cena łączna za 4 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową (wylot 11:15, przylot o 15:40), odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 40 km do Puerto de Santiago na nocleg po przylocie. Apartament ma 2 sypialnie, kuchnię, salon i łazienkę, znajduje się na terenie kompleksu z basenem i parkingiem. Sklep spożywczy Superdino w odległości 300 m, w odległości krótkiego spaceru plaża i restauracje.

Następnego dnia przejazd ok. 29 km do bazy promowej w Los Cristianos, skąd odpływa prom na La Gomerę. Przeprawa do San Sebastian de La Gomera którymś z promów (w momencie przygotowywania zestawu nie ma jeszcze rozkładów na listopad).

Po przypłynięciu na La Gomerę przejazd 30 km (ok. 50 min) do wioski Las Rosas, na której obrzeżach mamy zarezerwowane 8 noclegów. Odrestaurowany 100letni typowy kanaryjski dom z 3 syapilniami, kuchnią, salonem, łazienką i umeblowanym tarasem z grillem. Dom wyposażony jest w kominek, pralkę i bezpłatne Wifi. W odległości ok. 1 km znajduje się bar serwujący lokalne jedzenie, zakupy spożywcze można zrobić w oddalonej o ok. 5 km miejscowości Agulo, której starówka należy do najlepiej zachowanych na archuipelagu. Znajduje się tam też spektakularny punkt widokowy ze szklaną platformą, Mirador del Abrante. Przez Las Rosas przebiega fragment szlaku GR-132, niedaleko jest też do szlaków pieszych PN Garajonay (m.in. El Cedro z wodospadem, na najwyższy szczyt wyspy alto de Garajonay, El Bailadero, Ermita de Lourdes). Do Ośrodka Informacyjnego Parku Narodowego Garajonay, Juego de Bolas ok. 3 km, do drugiego Ośrodka w Laguna Grande ok. 13 km. Do woski Hermigua znanej ze słodkich wypieków i najlepszego gofio na archipelagu ok. 9 km. W tych okolicach jest też ładna ustronna plaża Playa La Caleta i baseny naturalne Pescante de Hermigua.

Po 8 dniach powrót na Teneryfę i nocleg tak jak po przylocie w Puerto Santiago. Lot powrotny do Berlina 16:05 - przylot 22:25. Wycena biletów lotniczych z torbą podręczną. Bagaż za opłatą.
Wylot: Berlin Brandenburg
Data wylotu: 2023-11-06 (poniedziałek)
Data powrotu: 2023-11-16 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 211.96 EUR

847.84 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

bilety promowe Teneryfa - La Gomera 4 os. plus samochód Fred Olsen

300.50 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Aartamento ohana­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de Santiago

64.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Casa Mercedes­

Umeblowany taras z grillem, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
8 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Las Rosas

552.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Apartamento ohana­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de Santiago

64.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-02-22

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.