Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2870 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5739 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Domek agroturystyczny 45 m2 z odrębną sypialnią, salonem z rozkładaną sofą, tarasem z meblami ogrodowymi i widokiem na ocean, grillem, pralką, ogródkiem i bezpłatnym WIFI. Domek położony jest położony w spokojnej, zielonej okolicy, w dzielnicy El Guincho należącej do tarasowo zabudowanej miejscowości Icod de Los Vinos. W sąsiedztwie znajdują się plantacje bananów, przez które prowadzi droga do zatoczki El Guincho (nie ma plaży, tylko basen naturalny stworzony przez lawę, która wpłynęła do oceanu). W tej okolicy znajduje się też popularna wśród miejscowych i posiadająca przyjemny taras widokowy restauracja Cofradia del Mar serwująca dania ze świeżozłowionych ryb. Do wulkanicznej plaży Playa San Marcos ok. 5 km. Co centrum Icod de Los Vinos ok. 4 km. Znajduje się tam dobrze zaopatrzony supermarket Mercadona oraz sklepy winiarskie, w których można spróbować win wytwarzanych w regionie Icod de Los Vinos. W miejscowości znajduje się także niezwykły pomnik przyrody, Tysiącletnie Smocze Drzewo.

W Icod de Los Vinos w soboty organizowany jest mały targ z produktami lokalnymi, podobny jest w niedzielę w pobliskim Garachico. Można tam kupić lokalne produkty spożywcze i rzemiosło. Najbliższy duży targ rolniczy jest w La Guancha (10 km od domku, soboty niedzielę). Do czynnej codziennie dużej hali targowej w La Laguna 53 km autostradą.

W odległości ok. 8 km usytuowana jest najdłuższa wulkaniczna jaskinia świata, Cueva del Viento. Ok. 18km od domku rozciąga się obszar chroniony Rambla de Castro z XVIII-wiecznymi hancjendami, plantacjami bananów, zabytkową fortecą i palmowymi gajami. Do oddalonej o ok. 20 km miejscowości Puerto de La Cruz można dojechać samochodem w ciągu pół godziny. Można tam zwiedzić nin. starówkę z kolonialnymi kamienicami, zabytkowy ogród botaniczny, Jardin de Aclimatacion La Orotava, park Taoro oraz największy ogród zoologiczny Europy Loro Parque. Do popularnej wśród surferów plaży El Socorro z Błękitną Flagą, gdzie zaczyna się popularna wśród górskich biegaczy trasa 040 na wulkan Teide ok. 19 km.

Dobra lokalizacja również do zwiedzania historycznych miast La Laguna, La Orotava, do stanowiących Rezerwat Biosfery gór Anaga, wynajętym autem łatwo dojechać do Parku Narodowego Teide, do Garachico ze starówką wpisaną na Listę Dóbr Kultury Wysp Kanaryjskich i stworzonymi przez lawę basenami oraz na półwysep Teno, gdzie można obserwować spektakularne zachody słońca. Dojazd do domku z lotniska ok. 68 km.

Wycena biletów lotniczych z małą torbą podręczną. Opcjonalnie bagaż rejestrowany za dodatkową opłatą.
Wylot: Warszawa-Modlin
Data wylotu: 2021-09-18 (sobota)
Data powrotu: 2021-10-02 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1038.00 PLN

2076.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Domek agroturystyczny Casa Coronela­

Taras z widokiem na ocean, grill, pralka, bezpłatne WIFI

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: El Guincho

800.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.58)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2021-08-30

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.