Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1910 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

3819 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Mieszkanie wakacyjne 30 m2 z odrębną sypialnią i salonem z aneksem kuchennym wyposażone w pralkę i bezpłatne WIFI znajdujące się na starówce Las Palmas de Gran Canaria, ok. 150 m od emblematycznej Katedry Św. Anny. W okolicy mieści się Dom Kolumba, założona w XIX-wiecznym budynku hala targowa Mercado de Vegueta, kolonialne kamienice z kanaryjskimi balkonami, brukowanymi uliczkami, Museo Canario, w którym można zobaczyć mumie guanchów, klimatyczne restauracje i kawiarnie. Do najbliższej plaży Playa Alcaravaneras (ok. 4,3 km, można podjechać autobusem lub rowerem). Do 3-kilometrowej plaży Las Canteras uważanej za jedną z najlepszych plaż miejskich Europy ok. 5,5 km (autobusy kursują co 10 minut). Przy plaży kawiarnie, lodziarnie, restauracje, kluby z muzyką na żywo, audytorium oraz promenada, która w br. otrzymała wyróżnienie Błękitnego Szlaku.

W terminie wyjazdu, od 7 do 10 listopada, zaplanowany jest Festiwal Muzyki, Sztuki i Tańca WOMAD 2019, projekt zainicjowany w 1982 r. przez Petera Gabriela. Do Parku Santa Catalina, w którym odbywają się imprezy festiwalowe, ok. 5 km (częste połączenia autobusowe - przystanek autobusowy w pobliżu).

Ok. 1 km od mieszkania jest niewielki park z kioskiem o modernistycznej architekturze, w którym urządzono kawiarnię. Do parku przylega dworzec autobusowy, z którego można dojechać do większości atrakcji wyspy - np. do największego ogrodu botanicznego Hiszpanii, Jardin Canaria ok. 20 min, do kolonialnego miasta Teror ok. 40 min, do Arucas z katedrą z niebieskiego kamienia oraz fabryką rumu ok. 45 min, do miasteczka Aguimes z malowniczą starówką ok. 45 min, do wydm w Maspalomas ok. 55 min. Warto wypożyczyć samochód na wycieczki w góry w region skał Roque Nublo i Roque Bentayga, do wąwozu Barranco de Guayadeque z zamieszkałymi jaskiniami, do Doliny Agaete, gdzie można zwiedzić plantację kawy, do wioski Tejeda widniejącej na liście najpiękniejszych wiosek Hiszpanii.

Dogodny dojazd z lotniska ok. 30 min autobusem do Parku San Telmo, następnie pieszo ok. 15 min. Godziny przelotów: 18:35 - 22:50/ powrót 12:00 - 18:10.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-11-04 (poniedziałek)
Data powrotu: 2019-11-11 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 252.00 EUR

504.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Bello Vegueta­

Na starówce

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Las Palmas de Gran Canaria

328.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
W terminie festiwalu Muzyki, Sztuki i Tańca WOMAD Las Palmas de Gran Canaria 2019
Data aktualizacji: 2019-07-04

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.