Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
4124 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8248 PLN / 10 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę Południową (wylot 11:35 przylot 15:55) przejazd ok. 43 km autostradą (ok. 1 h) do miejsca zakwaterowania. Apartament 38 m2 z odrębną sypialnią, salonem z sofą oraz balkonem w większym kompleksie (312 pokoi). Obiakt położony jest ok. 700 m od plaży z wulkanicznym piaskiem Playa de La Arena w Puerto Santiago, na słonecznym, południowo-zachodnim wybrzeżu Teneryfy. Hotel dysponuje trzema basenami. Na miejscu jest także centrum fitness z siłownią. Z nadmorskiej promenady (typowo spacerowa, bez dyskotek) można podziwiać zachody słońca oraz widok na sąsiadującą z Teneryfą wyspę La Gomera i klify Los Gigantes. Przy plaży i promenadzie sklepy i turystyczne restauracje. W odległości ok. 1 - 1,5 km w centrum miejscowości znajduje się dobra cukiernia, kościół, małe nabrzeże rybackie, niewielkie muzeum rybołówstwa oraz sklep Lidl. Z oddalonego o ok. 2,5 km portu w Los Gigantes (przystanek autobusowy 100 m od hotelu) można popłynąć na wycieczkę na oglądanie delfinów lub wielorybów, znajdują się tam także utworzone przez lawę naturalne baseny Isla Cangrejo oraz zaprojektowany przez lanzaroteńskiego architekta Cesara Manrique kompleks basenów z oceanicznym jeziorkiem El Laguillo. Warto wybrać się też na spacer 700-metrową przybrzeżną trasą do punktu widokowego na klify Olbrzymy (Los Gigantes). Do najbliższej plaży z jasnym piaskiem w Playa San Juan ok. 10 km, można też podjechać na mało znaną, sztuczną, małą plażę z jasnym i drobnym piaskiem, położoną przy hotelu Abama plażę Abama (14 km) oraz na plażę El Duque w kurorcie Costa Adeje (27 km).

Dobra lokalizacja do zwiedzania Parku Narodowego Teide z wjazdem kolejką na wulkan Teide, położonej w malowniczym wąwozie wioski Masca, Garachico z zabytkową starówką. Warto pojechać także do stolicy, Santa Cruz de Tenerife, do miasta La Laguna ze starówką UNESCO, do doliny Orotavy z winnicami i miastem La Orotava z zabytkowymi kamienicami oraz do Rezerwatu Biosfery Gór Anaga z lasami wawzynowymi.

Wycena biletów lotniczych bez bagażu, który dobiera się w zależności od potrzeb za dodatkową opłatą. Planowane godziny lotu powrotnego 16:30-22:22.
Wylot: Berlin Brandenburg
Data wylotu: 2023-09-22 (piątek)
Data powrotu: 2023-10-02 (poniedziałek)

Cena lotu dla dorosłego: 404.99 EUR

809.98 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty Allegro Isora (dawniej Barcelo Varadero)­

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
10 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de Santiago

1114.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.29)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2023-08-17

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.