Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2187 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8746 PLN / 7 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Przejazd z lotniska południowego ok. 90 km(ok. 1 h - 1,5 h w zależności od natężenia ruchu) na północne wybrzeże wyspy. Apartament 50 m2 z odrębną sypialnią z 2 łóżkami pojedynczymi, salonem z rozkładaną sofą, aneksem kuchennym i tarasem mieści się w kameralnym hotelu (42 apartamenty) oferującym widoki na Atlantyk i wulkan El Teide, położonym w mieszkalnej dzielnicy klimatycznego kurortu Puerto de La Cruz. Hotel dysponuje basenem i tarasem do opalania, Do wulkanicznej plaży Playa Martianez i zaprojektowanego przez lanzaroteńskiego artystę kompleksu basenów z oceaniczną wodą i galerią rzeźb w plenerze ok. 1,2-kilometrowy spacer, częściowo schodami. W odległości ok. 1,5 km znajduje się malownicza starówka z kolonialnymi kamienicami, dobrymi restauracjami, skwerkami, parkami i kawiarniami, w których można posłuchać muzyki na żywo. W miejscowości jest zabytkowy park Parque Taolro, XVIII-wieczny ogród botaniczny, wodne ogrody, park z orchideami, który lubiła odwiedzać Agatha Crisie, trzy wulkaniczne plaże, oraz mały porty rybacki.

Lokalizacja jest dobrą baza wypadową dla zwiedzania zabytkowych miast północnej Teneryfy - do La Orotavy z malowniczą starówką, wspaniałymi ogrodami, najstarszą cukiernią na Wyspach Kanaryjskich ok. 7km, do La Laguny ze starówką wpisaną na listę zabytków UNESCO ok. 34 km. Do stolicy wyspy Santa Cruz z licznymi restauracyjkami gourmet, zabytkową halą targową, Muzeum Kanaryjskiego Karnawału i największą kolekcją palm w Europie, ok. 40 km. Osoby lubiące próbować autentycznej kuchni wyspiarzy koniecznie powinny odwiedzić usytuowane w dolinie Orotavy nieformalne restauracje prowadzone przy winnicach. Na największy targ rolniczy w Tacoronte ok. 24 km, do latarni morskiej na półwyspie Teno ok. 46 km, na dziką plażę Benijo ok. 66 km.

Wycena biletów lotniczych bez bagażu. Bagaż za dodatkową opłatą. Planowane godziny przelotu: 7:10 - 11:50/12:25 - 18:40.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2023-07-22 (sobota)
Data powrotu: 2023-07-29 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1575.76 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1575.76 PLN

6303.04 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Apartamenty Club Tarahal­

Basen

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Puerto de La Cruz

519.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.71)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-02-23

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.