Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

La Gomera

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • bilety promowe na La Gomerę 6 osó i samochód
  • Hotel
2138 PLN / 10 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

12831 PLN / 10 dni

Cena łączna za 6 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Teneryfę południową o 11:35 odbiór samochodu wynajętego na cały pobyt na 2 wyspach i przejazd ok. 36 km do miejscowości Alcala gdzie mamy zarezerwowany nocleg po przylocie z Berlina. Apartament ma 3 sypialnie, położony jest w centrum miejscowości mieszkalno-letniskowej o tradycjach wioski rybackiej. W pobliżu kilka sklepów i restauracji.

Następnego dnie przejazd 24 km do bazy promowej w Los Cristianos, skąd odpływa prom na La Gomerę (nie ma jeszcze rozkładów na listopad). Po przeprawie przejazd ok. 21 km na pólnocne, zielone wybrzeże wyspy do rolniczej miejscowości Hermigua. Domek ma 70 m2, 3 sypialnie, widokowy taras z meblami ogrodowymi i grillem. Mieści się w gospodarstwie agroturystycznym w otoczeniu plantacji bananów, w położonej nad oceanem dzielnicy Santa Catalina.

W odległości ok. 1 km znajdują się najładniejsze baseny naturalne na La Gomerze, urządzone na terenie dawnego portu Pescante de Hermigua. Do ustronnej plaży La Caleta, gdzie znajduje się strefa rekreacyjna z grillami nad oceanem, ok. 4,5 km. Centrum Hermigua z kilkoma sklepami, kawiarniami i muzeum etnograficznym Los Telares położone jest ok. 1,5 km od domku. W tej miejscowości jest też młyn, w którym mieli się kanaryjską mąkę gofio, która uznawana jest za najlepsze gofio na Wyspach Kanaryjskich oraz cukiernia znana ze swoich wyrobów na całym archipelagu. W okolicy dominują posadowione na tarasach plantacje bananów i owoców mango oraz niewielkie gospodarstwa.

Warto wybrać się do sąsiednich miejscowości, m.in. do Agulo nazywanego Balkonem lub Cukierkiem Wysp Kanaryjskich, Vallehermoso, w którego okolicach zobaczymy największy jałowcowy las na archipelagu oraz otoczony palmami zalew Presa Encantadora. 11 km od domku znajduje się Centrum Informacyjne Parku Narodowego Garajonay z małym muzeum poświęconym Parkowi oraz etnografii La Gomery. Bardzo interesująca będzie też wycieczka trasą najlepszych punktów widokowych La Gomery, z których 2 położone są w odległości kilku kilometrów (m.in. Mirador de Agulo czy nowy Mirador del Abrante ze szlkaną platformą widokową). Warto przejść się do \\\\\\\\\\\\\\\"zaczarowanych źródeł\\\\\\\\\\\\\\\" Chorros de Epina oraz zobaczyć, jak się wytwarza miód palmowy oraz ceramikę bez użycia koła garncarskiego. Do drugiego Ośrodka Informacyjnego Parku, La Laguna Grande, ok. 21 km. Dobra lokalizacja do wędrówek szlakami Parku (m.in. El Cedro, wejście na Alto Garajonay, Roque de Agando - La Laja).

Po 8 noclegach powrót na Teneryfę i nocleg przed wylotem do Berlina w Alcala.
Wylot: Berlin Brandenburg
Data wylotu: 2023-11-06 (poniedziałek)
Data powrotu: 2023-11-16 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 233.77 EUR

1402.62 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

bilety promowe na La Gomerę 6 osó i samochód

417.22 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Apartamento IFAE3­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Alcala

120.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Casa rural Ondina­

Domek otoczony plantacjami bananów nad oceanem, taras widokowy, grill, bezpłatne WIF, pralka

Wyżywienie: Bez wyżywienia
8 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: Hermigua

736.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online

Hotel: Apartamento IFAE3­

Wyżywienie: Bez wyżywienia
1 noc

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość:

120.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.59)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2023-02-28

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.