Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2114 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8457 PLN / 14 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Fuerteventurę (wylot 16:10, przylot 20:40) przejazd wynajętym samochodem do położonego na południowym wybrzeżu wyspy niewielkiego miasteczka Gran Tarajal i zakwaterowanie w wakacyjnym mieszkaniu położonym w odległości niespełna 300 m od plaży i nadmorskiego deptaku.

Apartament ma dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i taras z widokiem na ocean, wyposażony jest w pralkę. Samochód można zaparkować bezpłatnie na ulicach miasteczka. Plaże jest koloru kawy z mlekiem (nietypowe dla Fuerteventury, gdzie większość plaż ma jasny piasek). W miejscowości nie ma dużych hoteli, jedynie mieszkania wakacyjne wynajmowene miejscowym i turystom. Można tam zobaczyć jak żyją ludzie niezwiązani bezpośrednio z turystyką. Mały sklep spożywczy 100 m od mieszkania, duży, bardzo dobrze zaopatrzony supermarket Superdino w odległości ok. 1 km, w odległości ok. 300 m dobra cukiernia/piekarnia. W pobliżu znajduje się także restauracja lokalnej spółdzielni rybackiej serwująca dania ze świeżych ryb w cenach dla miejscowych, pizzeria oraz tradycyjne restauracje z kuchnią kanaryjską.

Dobra lokalizacja do wędrówek i jazdy na rowerze -w Gran Tarajaljest wypożyczalnia rowerów. Można się wybrać np. do sąsiedniej miejscowości Las Playitas (ścieżka rowerowa), do położonej na półwyspie Entallada latarni morskiej, do będącego siedliskiem zagrożonych wyginięciem ptaków obszaru stanowiącego pomnik przyrody Cuchillos de Vigan lub obejrzeć teren lawowych pół Malpais Grande. Wynajętym samochodem łatwo dojechać stąd także na spektakularną plażę Sotavento, na trudniej dostępne, spektakularne plaże Półwyspu Jandia czy do miasteczek z tradycyjną architekturą Tuineje, Pajara czy Bertancuria.

Lot powrotny 21:15 - 3:15. Wycena biletów z małą torbą podręczną. Dodatkowy bagaż za opatą. Wynajem samochodu na cały pobyt w opcji lotnisko-lotnisko 331 EUR. Można także zamówić transfer z lotniska, ewentualnie dojechać komunikacją publiczną z przesiadką w stolicy (jeden kurs na godzinę). W takim wariancie można wypożyczyć auto w dalszej części pobytu w miejscowości Las Playitas (6 km od Gran Tarajal).
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2022-07-31 (niedziela)
Data powrotu: 2022-08-14 (niedziela)

Cena lotu dla dorosłego: 1208.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1208.00 PLN

4832.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Lobos­

300 m od promenady i plaży, apartament z widokiem na ocean

Wyżywienie: Bez wyżywienia
14 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Gran Tarajal

774.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.68)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-11-17

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.