Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Teneryfa

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2051 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8204 PLN / 7 dni

Cena łączna za 3 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Dom wakacyjny 70 m2 z 2 sypialniami, 2 łazienkami, salonem, kuchnią, tarasem, grillem i prywatnym basenem położony w okolicach małej miejscowości La Hidalga na wschodzie Teneryfy. Zakupy spożywcze można zrobić w oddalonym o ok, 2 km większym mieście Guimar, gdzie jest dużo sklepów, piekarnii, warzywniaków, a w każdą niedzielę na lokalnym targu można kupić owoce warzywa, domowe przetwory, słodkie wypieki i inne produkty lokalne. Do najbliższej żwirkowej plaży w El Socorro ok. 4 km. Na plażę można też jeździć do letniskowej miejscowości Puertito de Guimar (7 km) która graniczy z obszarem chronionym Malpais de Guimar gdzie można wybrać się na spacer wśród roślinności porastającej lawowe pola nad oceenem (tabaiby, kardony, verody...). W okolicach znajduje się także wioska Arafo znana z pysznych kanapek z pieczoną wieprzowiną, na które miejscowi przyjeżdżają z całej wyspy, ok. 4 km. Warto się wybrać również do Guimar zwiedzić park etnograficzny z piramidami oraz do Candelarii z zaytkową bazyliką i pomnikami dawnych władców wyspy usytuowanymi na wybrzeżu.

Widokowa droga wśród sosnowego lasu prowadzi do Parku Narodowego Teide (51 km, 1 h), gdzie można się wjechać kolejką na trzeci co do wielkości wulkan świata. Warto odwiedzić także stolicę wyspy, Santa Cruz de Tenerife (24 km), gdzie w styczniu w domy towarowe organizują wyprzedaże. Blisko jest również do miasta La Laguna ze starówką na liście UNESCO, do Rezerwatu Biosfery gór Anaga oraz w inne atrakcyjne miejsca wyspy.

Wycena biletów lotniczych z małym bagażem kabinowym. Dodatkowy bagaż za opłatą. wynajem samochodu w opcji lotnisko - lotisko od 134 EUR.
Wylot: Kraków
Data wylotu: 2022-01-18 (wtorek)
Data powrotu: 2022-01-25 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 1050.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1050.00 PLN

4200.00 PLN

Cena łączna za lot
Informacje o locie i rezerwacja online

Hotel: Casa La Molineta­

Dom z prywatnym basenem i grillem, 2 łazienki, WIFI,widok na ocean, 4 km od plaży

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: La Hidalga

855.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.68)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2021-09-17

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.