Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Lanzarote >> Clandestino Surf Adventure

Clandestino Surf Adventure
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskiestar

Wyspa Lanzarote


H

Leito, 4

35558 Teguise

Współrzędne GPS

29.11805 N,-13.56749 W
29°7.083' N,13°34.049' W

W pobliżu

Podczas pobytu możecie Państwo wynająć samochód bezpośrednio w hotelu. Do dyspozycji gości jest bezpłatny hotelowy parking. Dostęp do Internetu jest możliwy w pokojach jak i w ogólnie dostępnej części hotelu (WLAN). Pokoje są wyposażone w odbiornik TV, podłączony do sieci kablowej.

Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. Pozwól sobie na przyjemność - podczas masażu w hotelu możesz się całkowicie zrelaksować.

Skorzystaj z rowerów wypożyczanych w hotelu, by lepiej poznać okolicę! Kawiarnia / bistro zaprasza na drobne przekąski. Rozkoszuj się kolacją w hotelowej restauracji, a potem spotkaj się z innymi gośćmi hotelu w barze. Czas pracy recepcji:Codziennie: od 10:00 do 19:00.

Wyposażenie hotelu:

punkt ksero, parking gratis, internet bezprzewodowy, email, usługi medyczne, butik, faks, biblioteka, usługa prania, wypożyczalnia samochodów.

Wyposażenie pokoi:

TV kablowa, łazienka, TV, internet, prysznic, zapewniony zasięg dla telefonów komórkowych, dostępne łóżeczko dla dziecka, ekspres do kawy, balkon.

Gastronomia:

restauracja, bar, kawiarnia.

Rozrywka i czas wolny:

fryzjer, wypożyczalnia rowerów, masaż, nurkowanie.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.