Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Lanzarote >> Occidental Allegro Oasis

Occidental Allegro Oasis
Lanzarote,Wyspy Kanaryjskiestarstarstarstar

Wyspa Lanzarote


H

Avda. del Mar, s/n.

35509 Costa Teguise

Współrzędne GPS

29.00143 N,-13.49224 W
29°0.086' N,13°29.534' W

W pobliżu

Hotel o łącznie 372 komfortowo wyposażonych pokojach otrzymał cztery gwiazdki. Do dyspozycji gości jest bezpłatny hotelowy parking. Podczas Twojego pobytu przedmioty wartościowe zostaną przechowane w sejfie w recepcji.

Gości lubiących aktywny wypoczynek zapraszamy do korzystania z sali fitness. Pozwól sobie na kurację upiększającą bezpośrednio w hotelu. Miłośnicy dobrej kuchni z przyjemnością spędzą wieczór w hotelowej restauracji.

Wyposażenie hotelu:

parking, salon kosmetyczny, parking gratis, restauracja, pokój konferencyjny, sejf na recepcji, usługa prania, udogodnienia dla niepełnosprawnych, siłownia.

Wyposażenie pokoi:

telefon.

Gastronomia:

restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

salon kosmetyczny, siłownia.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Lanzarote poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2022 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.