Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> La Gomera >> Mirador Valle Gran Rey

Mirador Valle Gran Rey
La Gomera,Wyspy Kanaryjskie

Wyspa La Gomera


KR

38870 Valle Gran Rey

Współrzędne GPS

28.1195 N,-17.31565 W
28°7.17' N,17°18.939' W

W pobliżu

Mirador El Palmarejo znany także jako Mirador César Manrique to punkt widokowy na dolinę Valle Gran Rey położony przy drodze CV-6 prowadzącej do miejscowości wypoczynkowej o tej samej nazwie, który został zaprojektowany przez Césara Manrique'a - słynnego lanzaroteńskiego urbanistę, architekta, malarza i rzeźbiarza. Jest on ostatnim dziełem tego artysty wzniesionym za jego życia. 

Mieści się tutaj restauracja serwująca potrawy kuchni kanaryjskiej, oferująca panoramiczne widoki zaliczane do najlepszych na wyspie oraz sklepik z pamiątkami. 

Godziny otwarcia: 11:30 - 22:00 (oprócz poniedziałków). 

  • Mirador Valle Gran Rey, La Gomera, Wyspy Kanaryjskie

Jeśli podoba Ci się to miejsce, poleć je swoim znajomym

Reklama

W pobliżu:

Mapa La Gomery poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Szukaj hoteli w pobliżu:

Data zameldowania

Data wymeldowania

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.