Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Hotel Valencia
Gran Canaria,Wyspy Kanaryjskiestarstar

Wyspa Gran Canaria


H

Valencia, 64

35006 Las Palmas de Gran Canaria

Współrzędne GPS

28.13355 N,-15.43205 W
28°8.013' N,15°25.923' W

W pobliżu

Ten idealny hotel dla podróżnych ma 2 gwiazdki i oferuje nocleg w ogółem 39 pokojach. Regulamin hotelu zezwala na posiadanie zwierząt domowych w pokojach. Cenne przedmioty można oddać na przechowanie w recepcji. Recepcja pracuje przez 24 godziny na dobę i zapewnia także usługę budzenia.

Podczas pobytu możecie Państwo wynająć samochód bezpośrednio w hotelu. Jeśli życzysz sobie pokoju dla niepalących i/lub łóżeczka dla dziecka, prosimy podać nam tę informację przy rezerwacji.

Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. W pokojach jest telewizor i telefon.

Jest także sejf. W hotelu znajduje się solarium, które w każdej chwili jest do dyspozycji gości hotelowych. Wieczorem można wyciszyć się w hotelowym barze przy rozmowie z innymi gośćmi. Czas pracy recepcji:Codziennie: od 00:00 do 00:00.

Wyposażenie hotelu:

punkt ksero, budzenie, sejf na recepcji, internet bezprzewodowy, recepcja 24h, winda, faks, dozwolone zwierzęta, wypożyczalnia samochodów.

Wyposażenie pokoi:

prysznic, łazienka, TV, telefon, pokój dla niepalących, sejf, dostępne łóżeczko dla dziecka, wanna, balkon.

Gastronomia:

bar.

Rozrywka i czas wolny:

solarium.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Gran Canarii poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.