Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

wyspy-szczesliwe.pl >> Gran Canaria >> Melia Las Palmas

Melia Las Palmas
Gran Canaria,Wyspy Kanaryjskiestarstarstarstarstar

Wyspa Gran Canaria


H

C/ Gomera, 6 - Playa de las Canteras

35008 Las Palmas de Gran Canaria

Współrzędne GPS

28.14482 N,-15.43118 W
28°8.689' N,15°25.871' W

W pobliżu

Ten pięciogwiazdkowy hotel zaspokoi najwyższe wymagania w zakresie komfortu i obsługi. Również goście o szczególnych potrzebach będą czuć się komfortowo w tym hotelu z wyposażeniem przystosowanym dla niepełnosprawnych.

Hotel oferuje Państwu możliwość odstawienia samochodu wynajętego w hotelu na własny hotelowy parking. Naturalnie hotel zapewnia także dostęp do internetu.

Wszystkie pokoje w hotelu dysponują klimatyzacją. W hotelowej restauracji możesz oczekiwać doskonałej kuchni i perfekcyjnej obsługi.

Wyposażenie hotelu:

pralnia, opieka nad dziećmi, solarium, basen na zewnątrz hotelu, internet, parking, wypożyczalnia samochodów, przystosowane dla niepełnosprawnych, dyskoteka, restauracja, specjalne ceny dla rodzin, gazeta gratis, masaż, internet bezprzewodowy.

Wyposażenie pokoi:

prysznic, klimatyzacja, wanna, płaszcz kąpielowy.

Gastronomia:

restauracja.

Rozrywka i czas wolny:

plaża.

Sprawdź opinie i szukaj promocji:

Data zameldowania

Data wymeldowania

W pobliżu:

Mapa Gran Canarii poniżej zawiera listę obiektów w pobliżu - zaznaczając / odznaczając pola wyboru możesz przeglądać interesujące Cię kategorie:

Hotele
Gastronomia
Zwiedzanie
Fiesty
Dla dzieci
Sport
Plaże
Inne
Do około 5kmOd około 5 do 15kmOd około 15 do 40km

Reklama

Reklama

Copyright © 2012-2024 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.