Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Walentynki Oasis Park

Walentynki w Oasis Parku na Fuerteventurze. Również dla singli.

8 lutego 2015

Największe kanaryjskie zoo, Oasis Park Fuerteventura w La Lajita  zaprasza 14 lutego wszystkich zakochanych i nie tylko na imprezę o nazwie „Walentynki dla wszystkich”.  To już druga tego typu inicjatywa Oasisa Parku, który poza pełnieniem roli największej turystycznej atrakcji wyspy dla rodzin z dziećmi, prowadzi działalność edukacyjną i badawczą. Impreza idealna dla lubiących nawiązywać nowe znajomości osób od 25 roku życia,  które kochają zwierzęta i lubią przebywać na łonie przyrody.

Zabawa rozpocznie się w piątek, 14.02.2014 późnym popołudniem i zakończy w sobotę, 15.02.2014 o godzinie 17:00.  Przewidziano nocleg w schronisku w zoo.

 

W programie imprezy między innymi:

14.02:

– koktail zapoznawczy

– wykwintna kolacja przy świecach z niespodziankami

– toast przed spędzeniem nocy w Parku (zaleca się zabrać latarki)

15:02

– śniadanie

– przejażdżka na wielbłądach

– karmienie lemurów

– uczestniczenie w pokazach ze zwierzętami

– obiad

– kąpanie słoni w towarzystwie ich opiekunów, karmienie hipopotamów i gepardów, karmienie z butelki małych zwierząt itp.

 

Koszt 110,-EUR/osoba, w tym wstęp do Parku, nocleg, posiłki, napoje, pływanie z lwami morskimi, karmienie lemurów, przejażdżka na wielbłądzie, zwiedzanie zoo z przewodnikiem i inne atrakcje.

Szczegółowe informacje i zapisy: reservas@fuerteventuraoasispark.com , tel. +34 928161102.

 

Walentynki dla wszystkich

Walentynki na wszystkich

 

 

Jeśli podoba Ci się ten wpis, poleć go swoim znajomym

Kategorie: Aktualności, Fuerteventura Tagi:

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.