Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Walentynki Oasis Park

Walentynki w Oasis Parku na Fuerteventurze. Również dla singli.

8 lutego 2015

Największe kanaryjskie zoo, Oasis Park Fuerteventura w La Lajita  zaprasza 14 lutego wszystkich zakochanych i nie tylko na imprezę o nazwie „Walentynki dla wszystkich”.  To już druga tego typu inicjatywa Oasisa Parku, który poza pełnieniem roli największej turystycznej atrakcji wyspy dla rodzin z dziećmi, prowadzi działalność edukacyjną i badawczą. Impreza idealna dla lubiących nawiązywać nowe znajomości osób od 25 roku życia,  które kochają zwierzęta i lubią przebywać na łonie przyrody.

Zabawa rozpocznie się w piątek, 14.02.2014 późnym popołudniem i zakończy w sobotę, 15.02.2014 o godzinie 17:00.  Przewidziano nocleg w schronisku w zoo.

 

W programie imprezy między innymi:

14.02:

– koktail zapoznawczy

– wykwintna kolacja przy świecach z niespodziankami

– toast przed spędzeniem nocy w Parku (zaleca się zabrać latarki)

15:02

– śniadanie

– przejażdżka na wielbłądach

– karmienie lemurów

– uczestniczenie w pokazach ze zwierzętami

– obiad

– kąpanie słoni w towarzystwie ich opiekunów, karmienie hipopotamów i gepardów, karmienie z butelki małych zwierząt itp.

 

Koszt 110,-EUR/osoba, w tym wstęp do Parku, nocleg, posiłki, napoje, pływanie z lwami morskimi, karmienie lemurów, przejażdżka na wielbłądzie, zwiedzanie zoo z przewodnikiem i inne atrakcje.

Szczegółowe informacje i zapisy: reservas@fuerteventuraoasispark.com , tel. +34 928161102.

 

Walentynki dla wszystkich

Walentynki na wszystkich

 

 

Jeśli podoba Ci się ten wpis, poleć go swoim znajomym

Kategorie: Aktualności, Fuerteventura Tagi:

Reklama

Copyright © 2012-2023 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Pliki cookies na naszym Portalu wykorzystywane są jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania przeglądanych stron. Nie przetwarzamy danych umożliwiających identyfikację użytkownika. Przeglądanie stron oznacza zgodę na zapis lub odczyt ciasteczek zgodnie z ustawieniami przeglądarki.