Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Oktoberfest Puerto del Carmen 2014

Festiwal piwa w Arrecife na Lanzarote od 22 do 25 października 2015

6 października 2015

Odwiedzający Lanzarote między 22 a 25 października br. będą mieli okazję zobaczyć próbkę bawarskiego folkloru podczas  festiwalu piwa niemieckiego VI Oktoberfest Lanzarote.  Będzie można spróbować pszenicznego piwa Paulaner i innych niemieckich piw oraz tradycyjnej kuchni, posłuchać koncertów, potańczyć przy muzyce na żywo i wziąć udział w grach. Przygotowany zostanie także plac zabaw  dla dzieci.

Na imprezie będą stragany z tradycyjnymi potrawami i przekąskami niemieckimi jak biała kiełbasa z grilla „bratwurst”, stek z kapustą, smażone pieczarki, kluski ziemniaczane, panierowany sznycel, pasztet „leberkas”, kurczaki z rożna.  Nie zabraknie także kawy i ciast, win, mojito i bezalkoholowych koktajli..

Imprezy rozpoczynają się od czwartku do soboty o godzinie 16:00, w niedzielę od godz. 10:00 planowany jest tradycyjny brunch  z białą kiełbasą z Monachium i piwem beczkowym.

Miejsce: Estrada Festiwalowa (Recinto Ferial) w Arrecife (w pobliżu autobusowego przystanku przesiadkowego Intercambiador).

Jeśli podoba Ci się ten wpis, poleć go swoim znajomym

Kategorie: Fiesty, Lanzarote Tagi:

Reklama

Copyright © 2012-2021 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.