Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Lanzarote

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
2667 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

5334 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Lanzarote przejazd ok. 27 km do Punta Mujeres i zakwaterowanie w domku 65 m2 z 2 sypialniami, salonem, kuchnią, patio, pralką, sprzętem do grillowania i bezpłatnym WIFI. Domek położony jest 150 m od oceanu. Miejscowość zamieszkała jest w większości przez osoby, które się tam urodziły, mieszkańcy pozdrawiają tam przyjezdnych na ulicach słowem \"Hola\". Nie ma tam żadnych hoteli, jedynie mieszkania wakacyjne. W sąsiedztwie oceaniczne baseny o różnych głębokościach z krystalicznie czystą wodą, w której można obserwować pływające małe rybki, maleńka plaża z kamienistym dnem, jasnym piaskiem i dwoma palmami, dwa dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze, dom kultury z barem serwującym kanaryjskie specjały w nieturystycznych cenach i pizzeria. Do trochę większej miejscowości letniskowej Arrieta, w której także nie ma dużych hoteli, jedynie apartamenty turystyczne, mieszkania wakacyjne oraz domy rybaków i dobre restauracje z tarasami nad oceanem, ok. 2-kilometrowy spacer. Na szczególną uwagę zasługuje prowadzona przez pięciu braci restauracja El Amanecer, która nie zmieniła cen od 10 lat. Są tam też sklepy, kawiarnia, kościół oraz ładna plaża z jasnym piaskiem, punktem Czerwonego Krzyża, przebieralniami, toaletami i prysznicami.

Na obrzeżach Punta Mujeres znajduje się chroniony teren pól lawowych porośniętych typową roślinnością, Malpais de La Corona. W odległości ok. 2 km mieszczą się jaskinia wulkaniczna Jameos del Agua i jaskinia Cueva de Los Verdes należące do największych atrakcji Lanzarote (można tam dojechać autobusem publicznym lub pójść na spacer). Do większej miejscowości Haria, gdzie znajduje się mała hala targowa z tropikalnymi owocami, warzywami, świeżymi rybami i innymi produktami lokalnymi ok. 8 km (kilka razy dziennie kursuje tam autobus).

Koniecznie trzeba się wybrać do Parku Narodowego Timanfaya z \"marsjańskim krajobrazem\", do założonych w wulkanicznych popiołach winnic regionu La Geria i na malownicze plaże półwyspu Papagayo. Warto popłynąć również promem na wysepkę La Graciosa, jedyną wyspę w Unii Europejskiej bez dróg asfaltowych. Można wędrować po wulkanach poruszając się siatką pieszych szlaków w Parku Natury Los Volcanes (m.in. zobaczyć największą bombę wulkaniczną na archipelagu), wejść na Caldera Blanca posiadającą krater o średnicy ponad 1 km, przejść 12-kilometrową trasę wzdłuż wybrzeża w Parku Narodowym Timanfaya.

Wycena biletów lotniczych z dużym bagażem nadawanym i małym bagażem podręcznym.
Wylot: Warszawa
Data wylotu: 2019-04-27 (sobota)
Data powrotu: 2019-05-04 (sobota)

Cena lotu dla dorosłego: 1999.00 PLN

3998.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Domek Casa Innes­

150 m od oceanu

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: Punta Mujeres

315.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.24)

Cena łączna za hotel
Lanzarote na długi weekend majowy
Data aktualizacji: 2019-01-13

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.