Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura i Gran Canaria

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • bilety lotnicze Fuertevenutra-Gran Canaria
  • Hotel
4008 PLN / 14 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

8015 PLN / 14 dni

Cena łączna za 2 dorosłych

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Po przylocie na Fuerteventurę (15:25 - 20:05) odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 40 km do położonej na północy wyspy miejscowości turystycznej Corralejo. Możliwy jest też dojazd autobusem publicznym nr 3 do Puerto del Rosario, skąd następnie nr 6 do Corralejo. Zakwaterowanie w apartamencie 40 m2 z odrębną sypialnią, salonem z aneksem kuchennym i balkonem w średniej wielkości kompleksie (136 apartamentów) rozmieszczonych w 1-piętrowych budynkach usytuowanych wokół dwóch basenów. Goście mogą korzystać z centrum SPA, bezpłatnego WIFI w holu oraz wypożyczalni rowerów. Kompleks usytuowany jest na obrzeżach miasteczka, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Corralejo z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich, gdzie można podjechać autobusem lub pójść na spacer (ok. 2 km, częściowo brzegiem oceanu wzdłuż tzw. Wielkich Plaż). Do plaży miejskiej w Corralejo ok. 900 m. Do niewielkiego centrum handlowego El Campanario ok. 850 m, do centrum miejscowości ok. 2 km. Do portu, z którego można popłynąć na wycieczkę na niezamieszkałą wysepkę Lobos ok. 3 km. W odległości ok. 20 km znajdują się plaże okolic El Cotillo należące do najładniejszych na wyspie, na które warto się wybrać na wycieczkę rowerową wzdłuż oceanu. Autobusem lub wynajętym samochodem można pojechać do oddalonej o ok. 5 km miejscowości La Oliva na oprowadzenie po zabytkach miasta w formie przedstawienia teatralnego (Ruta de Los Coroneles) oraz na targ do stolicy wyspy, Puerto del Rosario (30 km). Można zwiedzić również m.in. otoczone palmową doliną miasteczko Betancuria (48 km) oraz Muzeum Fuerteventurskiego Sera w Antigua (49 km). Warto wybrać się także na cały dzień na spektakularną plażę Sotavento (107 km) oraz off road na Cofete na półwyspie Jandia (129 km).

Po 7 dniach przejazd na lotnisko wynajętym samochodem lub autobusami i przelot na Gran Canarię (15:20 - 16:00). Odbiór wynajętego samochodu i przejazd ok. 34 km do Playa del Ingles (możliwy też dojazd autobusem publicznym). Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym 26 m2 z balkonem w dużym hotelu organizującym wypoczynek osobom podróżującym bez dzieci. Do dyspozycji gości basen w kształcie lagunki, centrum SPA i szeroka oferta zajęć fintess. Do spektakularnej plaży Playa del Ingles, gdzie zaczynają się wydmy ciągnące się do Maspalomas (łącznie plaże mają ok. 6-km długości) ok. 1-kilometrowy spacer przez miasto. Można wybrać się na całodzienną wycieczkę autobusem do stolicy wyspy, Las Palmas de Gran Canaria (ok. 60 min). Samochodem warto zwiedzić górskie regiony wyspy z wioskami Tejeda z cukiernią ze słodyczami z migdałów, Artenara z mieszkalnymi jaskiniami, Santa Lucia, gdzie uprawia się oliwki, emblematyczną skałą Roque Nublo, do której można podejść łatwym szlakiem pieszym. Interesującymi regionami na piesze wycieczki są też wąwóz Barranco de Guayadeque i Caldera de Los Marteles. Spektakularną roślinność wyspy można zobaczyć także w ogrodzie botanicznym Jardin Canario na północy. Trzeba się wybrać także na zachód zwiedzić plantacje kawy w Dolinie Agaete oraz stanowisko archeologiczne - przypominający gigantyczny plaster miodu dawny spichlerz Cenobio de Valeron. Smakosze powinni odwiedzić targ rolniczy w Vega de San Mateo.

Po 7 dniach przejazd na lotnisko i powrót na Fuerteventurę 9:20 - 10:00, ewentualnie 14:10 - 14:50 (skąd o 20:35 odlatuje samolot do Katowic, przylot 2:40).Wycena biletów Katowice - Fuerteventura z małym bagażem kabinowym. Bilety lotnicze Fuerteventura - Gran Canaria z bagażem rejestrowanym 23 kg od osoby w cenie.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2020-06-25 (czwartek)
Data powrotu: 2020-07-09 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1090.00 PLN

2180.00 PLN

Cena łączna za lot

bilety lotnicze Fuertevenutra-Gran Canaria

46.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za całą grupę

Hotel: Apartamenty Arena Beach­

W pobliżu Wielkich Plaż Parku Natury Corralejo

Wyżywienie: All inclusive
7 nocy

Apartament z 1 sypialnią

Miejscowość: Corralejo

651.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel

Hotel: Hotel Gran Canaria Princess­

1 km plaż z wydmami

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
7 nocy

Pokój 2-osobowy

Miejscowość: Playa del Ingles

666.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-10-25

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.