Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1653 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

9918 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 4 dzieci 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne mieszkanie wakacyjne 100 m2 z trzema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym, bezpłatnym WIFI i balkonem mieszczące się w nowym kompleksie położonym w kameralnej miejscowości mieszkalno-letniskowej El Cotillo na północy Fuerteventury. Do dyspozycji gości basen dla dorosłych i odrębny dla dzieci. Apartamenty położone są tuż przy plaży Los Lagos z jasnym, drobnym piaskiem i płytką przy brzegu wodą. W sąsiedztwie znajduje się piekarnia, supermarket spożywczy Dino Express i włoska restauracja. W oddalonym o ok. 500 m centrum jest większy supermarket Superdino, bankomat, dobra pizzeria, cukiernia, szkoła surfingu i wypożyczalnia rowerów. Przy promenadzie nad oceanem ławeczki, z których można obserwować spektakularne zachody słońca, galeria fotograficzna w plenerze oraz kilka restauracji serwujących potrawy z ryb złowionych przez lokalnych rybaków. W każdy piątek na placyku w centrum odbywa się jarmark, na którym lokalni artyści sprzedają rękodzieło przy muzyce na żywo.

W okolicy widokowe szlaki spacerowe i rowerowe o różnych poziomach trudności oraz większa, turystyczna miejscowość Corralejo z małą starówką, aquaparkiem i portem z którego odpływają promy na wysepkę Lobos. W okolicach Corralejo mieści się Park Natury Corralejo ze złocistymi plażami z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich. Ok. 15 km jest do miasteczka La Oliva z zabytkami sięgającymi XVIII wieku, po których organizowane są oprowadzania w formie przedstawienia teatralnego (j. hiszp., angielski i niemiecki). W odległości ok. 29 km mieści się urządzony na terenie opuszczonej wioski skansen z wielbłądem i osiołkiem. Duży park tematyczny ze zwierzętami Oasis Park Fuerteventura znajduje się ok. 77 km od El Cotillo. Można w nim karmić zwierzęta, bawić się z lemurami, wybrać się na przejażdżkę na wielbłądzie.

Odległość z lotniska ok. 45 km. Godziny lotów: 14:20 - 18:55, powrót 19:30 - 01:25. Wycena biletów z małym bagażem kabinowym. Bagaż nadawany za dodatkową opłatą.
Wylot: Katowice
Data wylotu: 2019-08-22 (czwartek)
Data powrotu: 2019-08-29 (czwartek)

Cena lotu dla dorosłego: 1118.00 PLN

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 1118.00 PLN

6708.00 PLN

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamentos Denebola­

Przy piaszczystej plaży, basen dla dzieci, kameralna miejscowość

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 3 sypialniami

Miejscowość: El Cotillo

756.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.25)

Cena łączna za hotel
Data aktualizacji: 2019-06-13

Reklama

Copyright © 2012-2020 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.