Wyspy Szczęśliwe Menu

Reklama

Propozycja zestawu lot+hotel do samodzielnej rezerwacji.

PODOBA CI SIĘ TEN WYJAZD?

Podziękuj za pomysł rezerwując bezpośrednio z naszych linków, czyli wchodząc przez pomarańczowy przycisk "Informacje o locie i rezerwacja online" oraz "Informacja o hotelu i rezerwacja online". Nie będzie to miało wpływu na cenę, a rezerwacja zapisze się w statystykach naszego Portalu. Tym prostym gestem wesprzesz rozwój naszego serwisu, a my odwzajemnimy Ci się eksperckimi konsultacjami.

Jeśli zestaw jest już nieaktualny, zamów przygotowanie podobnego specjalnie dla Ciebie wysyłając maila na adres podając liczbę osób, dokładne daty urodzenia dzieci, termin, preferowane lotnisko wylotu i hotel, preferowaną opcję wyżywienia oraz przewidywany budżet.

PROSIMY NIE REZERWOWAĆ TELEFONICZNIE.

Więcej zestawów

Fuerteventura

W skład zestawu wchodzą:

  • Lot
  • Hotel
1343 PLN / 7 dni

Orientacyjna cena za osobę dorosłą

4030 PLN / 7 dni

Cena łączna za 2 dorosłych, 1 dziecko 2-12 lat

  • w innym terminie
  • dla innej liczby osób
  • z innego lotniska
Wygodne mieszkanie wakacyjne 50 m2 z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym, bezpłatnym WIFI i balkonem mieszczące się w małym kompleksie z basenem położonym w kameralnej miejscowości mieszkalno-letniskowej El Cotillo na północy Fuerteventury. Odległość od oceanu ok. 400 m, do plaży Los Lagos z drobnym, bardzo jasnym piaskiem, na której tworzą się małe zatoczki z płytką wodą idealne do kąpieli z dziećmi, ok. 900m. Supermarket spożywczy 300 m od apartamentu, w w tej okolicy jest też bankomat, dobra pizzeria, cukiernia, szkoła surfingu i wypożyczalnia rowerów. Przy promenadzie nad oceanem ławeczki, z których można obserwować spektakularne zachody słońca, galeria fotograficzna w plenerze oraz kilka restauracji serwujących potrawy z ryb złowionych przez lokalnych rybaków.

W okolicy widokowe szlaki piesze i rowerowe o różnych poziomach trudności oraz większa, turystyczna miejscowość Corralejo z małą starówką, aquaparkiem i portem z którego odpływają promy na wysepkę Lobos. W okolicach Corralejo mieści się Park Natury Corralejo ze złocistymi plażami z największymi wydmami na Wyspach Kanaryjskich. Ok. 15 km jest do miasteczka La Oliva z zabytkami sięgającymi XVIII wieku, po których organizowane są oprowadzania w formie przedstawienia teatralnego (j. hiszp., angielski i niemiecki). W odległości ok. 29 km mieści się urządzony na terenie opuszczonej wioski skansen z wielbłądem i osiołkiem. Duży park tematyczny ze zwierzętami Oasis Park Fuerteventura znajduje się ok. 77 km od El Cotillo. Można w nim karmić zwierzęta, bawić się z lemurami, wybrać się na przejażdżkę na wielbłądzie.

Odległość z lotniska ok. 45 km. Godziny lotów: 6:45 - 10:55, powrót 11:30 - 17:25. Wycena biletów z małym bagażem kabinowym. Bagaż nadawany 10 kg za dodatkową opłatą 10 EUR za osobę za lot.
Wylot: Berlin Schoenefeld
Data wylotu: 2019-10-15 (wtorek)
Data powrotu: 2019-10-22 (wtorek)

Cena lotu dla dorosłego: 191.00 EUR

Cena lotu dla dziecka 2-12 lat: 191.00 EUR

573.00 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za lot

Hotel: Apartamenty El Cotillo­

Kameralna miejscowość, piękne plaże i dobre restauracje rybne

Wyżywienie: Bez wyżywienia
7 nocy

Apartament z 2 sypialniami

Miejscowość: El Cotillo

368.20 EUR (przyjęty kurs EUR: 4.28)

Cena łączna za hotel
Informacje o hotelu i rezerwacja online
Data aktualizacji: 2019-02-05

Reklama

Copyright © 2012-2019 by wyspy-szczesliwe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentowane na tej stronie internetowej ogłoszenia, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies jedynie do przechowywania ustawień wyświetlania strony. Nie przechowywujemy żadnych informacji, które pozwalałyby identyfikować użytkowników. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapis lub odczyt cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.